+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Dziś z cyklu: „Uwolnij się i zacznij żyć pełnią życia w radości” oczyścimy swój system z uczucia zazdrości.

I chociaż niezbyt chętnie przyznajemy się, że jest w nas takie uczucie, jak zazdrość, to pamiętajmy, że jest to nasze przygotowanie do wejścia w Nową Erę w czystości ducha, tak by w pełni odczuwać w sobie miłość i radość.

Zapraszam więc Was do procesu stawania się prawdziwie sobą.

Kiedy nas porównywano z innymi lub stawiano nam za wzór innych, dorastaliśmy w poczuciu zazdrości. Jeśli nie byliśmy wystarczająco dobrzy dla swoich najbliższych, to w naturalny sposób rosło w nas uczucie zazdrości. Mówiono nam, że to inni są przecież od nas lepsi, bo to im się udawało, a nam nie. A więc jak mogliśmy im nie zazdrościć?

Zazdrość nas oddzielała od siebie, bo tak naprawdę nie lubiliśmy tych, którym się udawało.

Tak w poczuciu zazdrości odchodziliśmy przede wszystkim od siebie. Zazdrość budziła w nas poczucie wstydu, więc za wszelką cenę chcieliśmy jej nie czuć.

Zaczynaliśmy więc udawać, że nie jesteśmy zazdrośni. Wmawialiśmy sobie, że jesteśmy nawet lepsi. Nie chcąc czuć się gorsi, zaczęliśmy się coraz bardziej porównywać z innymi, oceniać ich i siebie. To też nie pomagało, bo nadal czuliśmy się ze sobą i z nimi źle, a zazdrość w nas miała się coraz lepiej. Dręczyliśmy swoją duszę, a nasze ego triumfowało.

Czy chcesz, aby to uczucie zazdrości opuściło Twój system?

A może je ukryłeś w swoją podświadomość i myślisz, że go już nie ma w Tobie?

Jeśli czujesz chociaż odrobinę zazdrości w sobie, to poddaj się poniższej medytacji, by uczucie to uwolniło się i przetransformowało już na zawsze w miłość.

Zamknij oczy.

Skieruj swój wdech do serca, a z wydechem poczuj jak się rozluźniasz.

Wdech i wydech, wdech i wydech.

Teraz przypomnij sobie, kiedy pierwszy raz poczułeś zazdrość? Przywołaj tę sytuację i zobacz, komu i czego zazdrościłeś. Jak się wtedy czułeś? Czy to, że czułeś wtedy zazdrość Ci pomogło? A może zainspirowało Cię to do większego wysiłku i w rezultacie zdobywałeś to, co było powodem zazdrości? Ale czy nie chciałeś potem jeszcze więcej? Czy Twoja zazdrość nie rozrastała się w Tobie i jak się wtedy czułeś?

Weź wdech do swojego serca i zobacz jak Twoje serce z każdym wdechem się rozświetla.

Z wydechem zaś poczuj, jak pojawia się w Tobie lekkość i kojąca ulga.

Poczuj jak przychodzą do Ciebie różne sytuacje z Twojego życia, gdzie czułeś zazdrość. Zobacz osoby, którym zazdrościłeś i powoli zapraszaj je do swojego serca.

Uszanuj każdą z osobna i patrząc jej prosto w oczy przeproś, za to, co wtedy czułeś.

Podziękuj każdej z nich za to doświadczenie.

Przytul każdą osobę i poczuj, że w momencie zetknięcia Waszych serc, bolesne uczucie zazdrości na zawsze już znika.

Zobacz, jak z każdą kolejną przytuloną osobą rozświetla się Twoje Wewnętrzne Słońce, a promienie obejmują Was swoim tęczowym blaskiem.

Przychodzi uzdrowienie, a z nim Twoja wewnętrzna wolność i miłość.

Uśmiechnij się i poczuj wdzięczność.

Dziękuję.

Z miłością radosną jak Słońce!

 

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych