+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Uzdrawianie Kodu Duszy

Metoda Uzdrawianie Kodu Duszy zrodziła się w moim sercu. W połączeniu z moim wyższym „Ja” rozpoznaję przyczynę powtarzających się sytuacji u danej osoby, które najczęściej są spowodowane przeszłymi zdarzeniami, często z dzieciństwa, czy z odległych wcieleń lub nieuporządkowanych spraw rodowych. Opowiadam, co widzę i to, co  do tej pory było nieświadome, staje się świadome i opuszcza system. 

W Uzdrawianiu Kodu Duszy rozmawiam z duszą i widzę, jaka jest, co czuje i czego pragnie. Wszystko, co robię, co czuję i mówię jest odzwierciedleniem mojego codziennego życia, jak i życia moich klientów. Wiem, że to działa. Wiem, że mogę prawdziwie pomóc też i Tobie. Jako Szamanka Radości poprowadzę Cię drogą ku radości.

Radykalne Wybaczanie

Radykalne Wybaczanie jest filozofią i praktyką. To sposób na życie w prawdzie, w pełni radości i szczęściu. Nie jest to zwykłe wybaczanie, kiedy to po jakimś czasie historia powraca jak bumerang. Metoda Colina C. Tippinga w prosty sposób pomaga raz na zawsze uwolnić się od trudnych wydarzeń z przeszłości. Nasze życie „tu i teraz” nabiera nowej jakości, staje się spokojniejsze i lepsze. Za pomocą kilku prostych narzędzi samemu można poprawić relacje z ludźmi, mieć więcej energii życiowej i czerpać prawdziwą radość z życia.

Poczujesz się znacznie lepiej i radośniej,
gdy wybaczysz sobie i innym!

Uzdrawiająca moc dźwięków

Uczyłam się grania na kursie masażu dźwiękiem, ale najważniejsza dla mnie jest praktyka. Każdy koncert jest cudownym spotkaniem duszy i serca. Pozwala odnaleźć ciszę w sobie, odchodzi ego. Umysł nie zagra sercem. Czasem zapraszam do wspólnego koncertowania mojego męża – muzyka z wykształcenia. Wtedy koncert kończy się jego gitarą. To jest zawsze wielkie przeżycie dla mnie i dla naszych słuchaczy.

Zapraszam na moje koncerty z miłością i radością w sercu. Mogę przyjechać do Twojego miasta i zagrać dla Ciebie koncert.

Zapraszam również na indywialne, uzdrawiające sesje dźwiękiem.

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych