Uzdrawianie Kodu Duszy

r

Metoda Uzdrawianie Kodu Duszy zrodziła się w moim sercu. W połączeniu z moim wyższym Ja” rozpoznaję przyczynę powtarzających się sytuacji u danej osoby, które najczęściej są spowodowane przeszłymi zdarzeniami, często z dzieciństwa, czy z odległych wcieleń lub nieuporządkowanych spraw rodowych. Opowiadam, co widzę i to, co  do tej pory było nieświadome, staje się świadome i opuszcza system. Często przy tym towarzyszą pytania, na które dana osoba sama znajduje odpowiedzi. Czasami potrzebny jest kontakt z przodkami, uzdrowienie i uszanowanie linii rodu. Przodkowie dają nam najczęściej konkretne odpowiedzi i bardzo nas wspierają.

Kolejnym krokiem jest transformacja starych kodów i pozostawienie w systemie nowej informacji. Zmienia się kod, i przychodzi uzdrowienie. Sesję kończę często medytacją w dźwiękach mis tybetańsko – nepalskich, gongów i dzwonków, co pomaga nawiązać bezpośredni kontakt z duszą i znacznie pogłębia rozpoczęty proces uzdrawiania. Wibracje tych dźwięków wnikają w każdą komórkę ciała, a system łatwiej zapamiętuje nowe informacje.

W Uzdrawianiu Kodu Duszy rozmawiam z duszą i  widzę, jaka jest, co czuje i czego pragnie.  

Wszystko, co robię, co czuję i mówię jest odzwierciedleniem mojego codziennego życia, jak i życia moich klientów.. Wiem, że to działa i wiem, że mogę prawdziwie pomóc też i Tobie. Jako Szamanka Radości poprowadzę Cię  drogą ku radości.

 

 

Bezpłatny przewodnik

„Jak stać się Słońcem?”


Pobierz ten przewodnik, który spowoduje, że rozświetlisz swoje wewnętrzne promienie i zaczniesz świecić swoim wewnętrznym blaskiem. Przewodnik najlepiej jest czytać minimum raz dziennie przez 21 dni.

Wszystko to zaraz po podaniu imienia oraz adresu e-mail.

 

Nie będę wysyłać Ci spamu, Twój e-mail jest u mnie bezpieczny.

Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera w celach marketingowych.W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Proszę czekać na wiadomość

Dziękuję za rejestrację! Zajrzyj do maila. Sprawdź folder SPAM.