+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Uzdrawianie kodu duszy

Uzdrawianie Kodu Duszy –  to moja autorska metoda. Metoda zrodziła się ze świadomości mojego serca.

Jak pracuję?

W połączeniu z sercem i z moim wyższym „Ja” rozpoznaję przyczynę powtarzających się sytuacji u danej osoby, które najczęściej są spowodowane przeszłymi zdarzeniami, często z odległych wcieleń lub nieuporządkowanych spraw rodowych. Opowiadam, co widzę i to, co  do tej pory było nieświadome, staje się świadome i opuszcza system. Często przy tym towarzyszą pytania, na które dana osoba sama znajduje odpowiedzi. Czasami potrzebny jest też kontakt z przodkami, uzdrowienie i uszanowanie linii rodu. Przodkowie dają nam najczęściej konkretne odpowiedzi i bardzo nas wspierają.

Kolejnym krokiem jest transformacja starych kodów i pozostawienie w systemie  nowej uzdrowionej informacji. Zmienia się kod, a z nim przychodzi uzdrowienie. Sesję kończę często medytacją w dźwiękach mis tybetańsko – nepalskich, gongów i dzwonków, co pomaga nawiązać bezpośredni kontakt z duszą i znacznie pogłębia rozpoczęty proces uzdrawiania. Uzdrawiające wibracje tych niezwykłych dźwięków wnikają w każdą komórkę ciała, a system łatwiej zapamiętuje nowe informacje.

W Uzdrawianiu Kodu Duszy rozmawiam też duszą i  widzę, jaka jest, co czuje i czego pragnie.  W koherencji serca za  prowadzeniem duszy danej osoby odpowiadam na zadane pytania.

Wszystko, co robię i mówię jest odzwierciedleniem mojego codziennego życia, jak i życia moich klientów. I dlatego, że to działa, wiem, że mogę prawdziwie pomóc też i Tobie. Jako Szamanka Radości poprowadzę cię jedyną słuszną drogą życia – Drogą do Radości.

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych