+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Uzdrawianie Kodu Duszy

Metoda Uzdrawianie Kodu Duszy zrodziła się w moim sercu. W połączeniu z moim wyższym Ja” rozpoznaję przyczynę powtarzających się sytuacji u danej osoby, które najczęściej są spowodowane przeszłymi zdarzeniami, często z dzieciństwa, czy z odległych wcieleń lub nieuporządkowanych spraw rodowych. Opowiadam, co widzę i to, co  do tej pory było nieświadome, staje się świadome i opuszcza system. Często przy tym towarzyszą pytania, na które dana osoba sama znajduje odpowiedzi. Czasami potrzebny jest kontakt z przodkami, uzdrowienie i uszanowanie linii rodu. Przodkowie dają nam najczęściej konkretne odpowiedzi i bardzo nas wspierają.

Kolejnym krokiem jest transformacja starych kodów i pozostawienie w systemie nowej informacji. Zmienia się kod, i przychodzi uzdrowienie. Sesję kończę często medytacją w dźwiękach mis tybetańsko – nepalskich, gongów i dzwonków, co pomaga nawiązać bezpośredni kontakt z duszą i znacznie pogłębia rozpoczęty proces uzdrawiania. Wibracje tych dźwięków wnikają w każdą komórkę ciała, a system łatwiej zapamiętuje nowe informacje.

W Uzdrawianiu Kodu Duszy rozmawiam z duszą i widzę, jaka jest, co czuje i czego pragnie. Wszystko, co robię, co czuję i mówię jest odzwierciedleniem mojego codziennego życia, jak i życia moich klientów. Wiem, że to działa. Wiem, że mogę prawdziwie pomóc też i Tobie. Jako Szamanka Radości poprowadzę Cię drogą ku radości.

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych