Alina Ananda Kummer

O MNIE

Od zawsze byłam ciekawa świata i ciągle czegoś poszukiwałam. Lubiłam uczyć się z pasją wszystkiego, co mnie interesowało. Później też sama uczyłam, najpierw dzieci, potem  dorosłych. Najbardziej jednak pasjonowała mnie psychologia człowieka i to,  jak działa umysł ludzki i jak można go usprawnić, by był  nam posłuszny. Wiedzę zdobytą na studiach, licznych kursach i wykładach wykorzystywałam z sukcesem w branży finansowej, w której pracowałam od 1996 roku. Jako menadżer, dyrektor, czy specjalista od szkoleń i motywacji miałam możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu psychologii i komunikacji interpersonalnej. Łączyłam sferę rozwoju osobistego z biznesem, czułam w tym radość i wewnętrzną zgodę, a moje efekty w obu kierunkach stopniowo się usprawniały. 

Po ponad dwudziestu latach poszukiwań wreszcie zrozumiałam, że moją jedyną drogą jest Droga Serca.  Dzisiaj jestem w pełni rozkochana w tym, co prawdziwie lubię robić. Doświadczam radości życia z każdym dniem coraz bardziej. Otworzyłam serce na miłość, która nie ma warunków ani granic. Jestem szczęśliwa i pragnę wskazać Ci drogę do Twojej prawdy serca, tak byś i Ty mógł odczuwać prawdziwą radość we wszystkim, co robisz, czuć szczęście i spokój w  każdej chwili Twojego życia i cieszyć się nią jak dziecko. Obudzę Cię do bycia szczęśliwym człowiekiem, w zgodzie z Twoją wiarą, sercem i Twoją prawdziwą naturą. 

Bo … jedyną moją drogą jest Droga do Radości!

Jestem Szamanką Radości, Wizjonerką oraz …

Certyfikowaną Trenerką Radykalnego Wybaczania Instytutu Colina Tippinga (http://www.metoda-tippinga.pl/), metody, która skutecznie prowadzi do uzyskaniu prawdziwej wolności wewnętrznej, życia w prawdzie i szczęściu

Bioterapeutką Metody Zdenka Domancica;

Terapeutką metody Matryca Energetyczna, tzw. Dwupunkt;

Certyfikowaną trenerką Jogi Śmiechu metodą dr. Kataria School of Laughter Yoga;

Certyfikowaną terapeutką pracy z dźwiękiem;

Dyplomowaną terapeutką metody Access Bars™

Ponadto…

Uczę rytuałów tybetańskich, sama praktykując je od ponad 10 – lat; są one sekretem wiecznej młodości, poruszają centra energetyczne w ciele człowieka i usprawniają system immunologiczny, dzięki czemu organizm ludzki odmładza się, staje się zdrowszy i sprawniejszy fizycznie;

Piszę artykuły;

Tworzę afirmacje i medytacje;

Bezustannie uczę się i poszukuję;

Prowadzę sesje indywidualne dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoje dotychczasowe życie tak, by móc prawdziwie cieszyć się sobą i całym otaczającym światem.

Lat w praktyce duchowej

Zadowolonych Uczestników

Liczba zajęć

Kraje

W MEDIACH

OPINIE

Wspaniały czas spędzony na „Koncercie mis tybetańskich” prowadzony przez Alinę Anandę Kummer , polecam każdemu takie spotkanie z dźwiękiem który rozchodzi się po całym ciele.

Katarzyna Czajkowska

Ala, kobieta z uśmiechem zarówno na twarzy jak i w sercu 🙂 Dziękuję

Katarzyna Piechowska

Radość to jedna z najwyższych wibracji. To wspaniałe Alu że rozweselasz dusze ludzkie. Do zobaczenia znów!

Marta Szczygółowska

“Spotkanie z Aliną Kummer podczas sesji oraz warsztatów w Londynie pomogło mi odkryć wnętrze mojej duszy i zrozumieć czym jest prawdziwa miłość. Z ogromną radością polecam sesje z Aliną Kummer.”

Monika Budnik

“Alu Kochana! Niesiesz do tego świata miłość i radość. Dzięki Tobie wiele osób odkrywa w swoim sercu radość. Twój uśmiech jest jak słońce, które zagląda do wszystkich zakamarków. Dziękuję, że jesteś i tyle piękna tworzysz wokół Siebie”

Elżbieta Dąbrowska

Ciepła zawsze uśmiechnięta Ala, przy niej zawsze jest lekko, wesoło i na wysokich wibracjach

Bogusława Czarkowska

Bezpłatny przewodnik

„Jak stać się Słońcem?”


Pobierz ten przewodnik, który spowoduje, że rozświetlisz swoje wewnętrzne promienie i zaczniesz świecić swoim wewnętrznym blaskiem. Przewodnik najlepiej jest czytać minimum raz dziennie przez 21 dni.

Wszystko to zaraz po podaniu imienia oraz adresu e-mail.

 

Nie będę wysyłać Ci spamu, Twój e-mail jest u mnie bezpieczny.

Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera w celach marketingowych.W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Proszę czekać na wiadomość

Dziękuję za rejestrację! Zajrzyj do maila. Sprawdź folder SPAM.