+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Alina Ananda Joanna Kummer

Od zawsze byłam ciekawa świata i ciągle czegoś poszukiwałam. Lubiłam uczyć się z pasją wszystkiego, co mnie interesowało. Później też sama uczyłam, najpierw dzieci, potem  dorosłych. Najbardziej jednak pasjonowała mnie psychologia człowieka i to,  jak działa umysł ludzki. Wiedzę zdobytą na studiach, licznych kursach i wykładach wykorzystywałam z sukcesem w branży finansowej, w której pracowałam od 1996 roku. Jako menadżer, dyrektor, czy specjalista od szkoleń i motywacji miałam możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu psychologii i komunikacji interpersonalnej. Łączyłam sferę rozwoju osobistego z biznesem, czułam w tym radość i wewnętrzną zgodę, a moje efekty w obu kierunkach stopniowo się usprawniały.

Po długich latach poszukiwań wreszcie zrozumiałam, że moją jedyną drogą jest Droga Serca.  Dzisiaj jestem w pełni rozkochana w tym, co prawdziwie lubię robić. Doświadczam radości życia z każdym dniem coraz bardziej. I chociaż czasem smutek też do mnie zawita,umiem już sobie z nim radzić. Otworzyłam serce na miłość, która nie ma warunków ani granic. Jestem szczęśliwa i pragnę wskazać Ci drogę do Twojej Prawdy Serca, tak byś i Ty mógł odczuwać prawdziwą radość we wszystkim, co robisz, czuć szczęście i spokój w  każdej chwili Twojego życia i cieszyć się nią jak dziecko. Obudzę Cię do bycia szczęśliwym człowiekiem w zgodzie z Twoją wiarą, sercem i Twoją prawdziwą naturą. 

Jestem Szamanką Radości, Wizjonerką oraz …

Certyfikowaną Trenerką Radykalnego Wybaczania Instytutu Colina Tippinga (http://www.metoda-tippinga.pl/), metody, która skutecznie prowadzi do uzyskaniu prawdziwej wolności wewnętrznej, życia w prawdzie i szczęściu;

Bioterapeutką Metody Zdenka Domancica;

Terapeutką metody Matryca Energetyczna, Dwupunkt;

Certyfikowaną trenerką Jogi Śmiechu metodą dr. Kataria School of Laughter Yoga;

Certyfikowaną terapeutką pracy z dźwiękiem;

Dyplomowaną terapeutką metody Access Bars™.

Autorką projektu Szamańska Moc Radości, Uzdrawianie Kodu Duszy i Jogi Radości.

Piszę artykuły m.in. do miesięcznika „Czwarty Wymiar”, jak też przewodniki i obecnie wydałam karty „Jak stać się Słońcem”

Tworzę afirmacje i nagrywam medytacje;

Uczę rytuałów tybetańskich, sama praktykując je od kilkunastu lat;

 

Prowadzę warsztaty i sesje indywidualne

W MEDIACH

Piszę regularnie artykuły dla magazynu Czwarty Wymiar

VIDEO

OPINIE

Czuję że potrzebuję publicznie wyrazić wyrazy uznania dla Aliny  Anandy Kummer za wspaniałą sesję uzdrawiającą, w której miałam zaszczyt uczestniczyć.  Ala ma niesamowitą lekkość w dostępie do najgłębszych pokładów podświadomości, wglądu w poprzednie wcielenia i kontaktu z przewodnikami duchowymi. Głos Aliny doprowadził mnie do serca, do mojego wewnętrznego domu gdzie mogłam się pożywić i pełna sił otworzyć oczy w nowej rzeczywistości.

Elżbieta Czaczkowska

Ala to wspaniała uzdrowicielka. Polecam sesje indywidualne – efekty sesji są zdumiewające. Ala jest bardzo uważna, świetnie wchodzi w sedno problemu i uwalnia bokujące programy w podświadomości. Ma ogromną wiedzę, a jej warsztaty sprawiają, że żyje się dużo radośniej.

Katarzyna Dziubałka

Ciepła zawsze uśmiechnięta Ala. Przy niej jest zawsze lekko, wesoło i na wysokich wibracjach. Dziękuje Ci za Twoje wspaniałe serce, obecność wtedy, kiedy jej naprawdę potrzebuję. Dzięki Tobie odnalazłam światło w sobie.

Bogusława Czarkowska

Radość to jedna z najwyższych wibracji. To wspaniałe Alu że rozweselasz dusze ludzkie. Do zobaczenia znów!

Marta Szczygółowska

Spotkanie z Aliną Kummer podczas sesji oraz warsztatów w Londynie pomogło mi odkryć wnętrze mojej duszy i zrozumieć czym jest prawdziwa miłość. Z ogromną radością polecam sesje z Aliną Kummer.”

Monika Budnik

Alu Kochana! Niesiesz do tego świata miłość i radość. Dzięki Tobie wiele osób odkrywa w swoim sercu radość. Twój uśmiech jest jak słońce, które zagląda do wszystkich zakamarków. Dziękuję, że jesteś i tyle piękna tworzysz wokół Siebie

Elżbieta Dąbrowska

Poznajcie Alę, jedną z moich ulubionych nauczycielek duchowych, która jest dla mnie prawdziwą inspiracją na ścieżce duchowej i cennym drogowskazem. Alina Ananda Kummer ukierunkowuje mnie i pomaga mi wielokrotnie. Aluniu, dziękuje Ci za wszystkie ważne informacje, którymi dzieliłaś się, i wciąż tak cudownie dzielisz się podczas naszych spotkań na warsztatach, zarówno w teorii jak i w praktyce.

Ola Nina

Ala pięknie wchodzi w przestrzeń medytacji, otwierając się na misterium jej wewnętrznego widzenia.
Jej wizja metaforycznie dotyczy prawdopodobnych archetypicznych przyczyn problemu i w tejże wizji następuje jego spontaniczne rozwiązanie. Proces ten ma za zadanie uruchomić pozytywny splot wydarzeń w twoim życiu, które pozwolą ci na wyjście z kręgu przyczyn twojego cierpienia.

Monika Burzyńska

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych