+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

ZANZIBAR 2020

Wyjazd 10 nocy – Zanzibar – Wyprawa duchowa. Warsztat: Kreacja rzeczywistości według Colina C. Tippinga i technik szamańskich.

WYPRAWA DUCHOWA NA ZANZIBAR

24 lutego 2020 – 6 marca 2020

Po wyprawie do Tajlandii w lutym 2019 zapraszamy Cię na magiczną wyprawę duchową na Zanzibar w lutym 2020. Wyprawę organizujemy wraz z Safari Travel i spędzimy 10 nocy w legendarnym Domu na Zanzibarze, który wybudowała Dorota Katende.

Dom znajduje się na plaży z pięknym widokiem. Wioska Jambiani to ostatnie miejsce na Zanzibarze z szeroką plażą, która nie jest zabudowana. Jak zawsze przygotowałyśmy masę atrakcji. 

W PROGRAMIE

– Spotkanie z Dorotą Katende: opowieści o życiu na Zanzibarze, o łączeniu kultur, rozmowa z uczestnikami.

– Uzdrawiająca moc dźwięków – wieczorny relaks i koncert gongu, mis tybetańskich, grzechotek i kamertonów OM, DNA, Słońca i Ziemi.

– Poranna Joga Śmiechu na plaży

– Krąg Radości. Radykalna Manifestacja marzeń w oparciu o Colina C. Tippinga oraz szamańskich technik kreacji rzeczywistości.

– Czas wolny/Kąpiel w oceanie

– Masaże/Peeling całego ciała

– Kolacja, wieczór specjalny: ognisko i kolacja z Masajami

– Poranna Joga Kundalini 

– Warsztaty: „Cel, marzenie, działanie”

– Warsztaty: Tworzenia koktajli energetyków i detoxu  (lunch) i oleju kokosowego.

– Rytuały tybetańskie

– Wycieczka: Stone Town zwiedzanie miasta z przewodnikiem, odwiedzimy Plac Niewolników (od godz. 9 do 18.00), sklepy, uliczki, Dom Frediego Mercur’ego – w przerwie lunch w mieście. Plantacje przypraw.

 

– Zwiedzanie wioski Jambiani (ok. 1,5 h)

– Wieczorne ognisko na plaży z bębnami i tańcami lokalnych kobiet taniec Kidumbak. Doświadczymy tańca kobiet afrykańskich, który polega na wyrażaniu kobiecości poprzez ruchy bioder i pośladków. Taniec z chustą na biodrach. Ognisko.

– Life cooking z lokalnymi kobietami, wspólne gotowanie potraw typowo zanzibarskich lub gotowanie wegetariańskich potraw z afrykańskim pasjonatem Ayurvedy.

– Wycieczka Safari Blue – spotkanie z delfinami.

– Wyjazd na oglądanie małpek w Jozani Forst

– Wyjazd do wioski Michamwi na Zachów Słońca, po drodze zatrzymamy się na zdjęcia, kawę w słynnej restauracji na skale THE ROCK. Zachód słońca nad zatoką Chwaka jest najpiękniejszy na niebiańskiej plaży, opalanie, kąpiel, zimny drink w Rastamańskim Barze.

– Pożegnalne ognisko z bębnami

OPCJONALNIE (za dodatkową opłatą): Sesje zdjęciowe, sesje uzdrawiające z Aliną Anandą Kummer.

MIEJSCE

Dom na Zanzibarze wybudowała Dorota Katende – pisarka, podróżniczka, właścicielka firmy SAFARI TRAVEL w Sopocie. Od ponad 15 lat prowadzi biuro podróży Safari Travel, które organizuje wyprawy do Afryki Wschodniej. Wcześniej sama dogłębnie poznała Afrykę – od tradycji tubylców, po tropienie dzikich zwierząt – a swoje wspomnienia opisała w książce „Dom na Zanzibarze”. Wielokrotnie organizowała nietypowe programy autorskich wyjazdów do Kenii i Tanzanii będące nowymi pomysłami na eksplorację afrykańskich bezdroży. Na Zanzibarze, w wiosce Jambiani, nad brzegiem Oceanu Indyjskiego, wybudowała swój prawdziwy, afrykański dom – Vanilla House, w którym gości turystów z całego świata.

O NAS

ALINA ANANDA KUMMER 

Szamanka Radości, wizjonerka, twórczyni metody „Uzdrawiania Kodu Duszy”. Certyfikowana Trenerka  Radykalnego Wybaczania Instytutu Colina Tippinga, Bioterapeutka Metody Zdenka Domancica, certyfikowana trenerka Jogi Śmiechu metodą dr. Kataria School of Laughter Yoga, certyfikowana terapeutka pracy z dźwiękiem. Prowadzi kręgi, warsztaty, sesje indywidualne dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoje dotychczasowe życie tak, by móc prawdziwie cieszyć się sobą i całym otaczającym światem.

KATARZYNA DZIUBAŁKA

Podróżniczka, Szamanka Biznesu, właścicielka Szkoły Liderek oraz organizatorka licznych konferencji dla Kobiet, a także wypraw duchowych. Jest również certyfikowanym Trenerem  i Coachem Biznesu. Posiada prestiżowy, certyfikat trenera oraz międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu coachingu – „Coaching Clinic”. Ukończyła także ponad 2-letni kurs pracy w duchu Zen Coachingu. Regularnie ćwiczy jogę i jest w trakcie certyfikacji na międzynarodowego nauczyciela Jogi Kundalini.  

DOŁĄCZ DO WYPRAWY

PAKIET ALL INCLUSIVE

– zakwaterowanie 10 nocy

– pełne wyżywienie – śniadanie, lekki lunch, kolacja

– wszystkie wycieczki i atrakcje wypisane w programie

– warsztaty kreacji własnej rzeczywistości, poranne sesje jogi, wieczorne medytacje i uzdrawiające koncerty

 

Safari Travel Dorota Katende, Gdynia 81-509, Plac Gornoslaski 21.
Konto w PLN (mBank) 28 1140 2017 0000 4702 0918 4831
Kurs usd można sprawdzić w linku
https://www.mbank.pl/serwis-ekonomiczny/kursy-walut/

W tytule proszę wpisać: WYJAZD 24 Luty 2020 Imię i Nazwisko osoby wyjeżdzającej.

alakummer@gmail.com

Napisz email. Odpowiem w ciągu 48h.

+48 664 653 563

Zadzwoń po więcej informacji.

Wypełnij formularz

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych