+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Zapraszam Cię na jednodniowy warsztat szamańskiej radości z Aliną Anandą Kummer

W czasie warsztatu:
Poczujesz siebie jako pełnię słońca, siły, którą obudzisz w sobie już na zawsze.
Poczujesz, jak budzi się w tobie uczucie radości, miłości i spokoju.
Poczujesz wdzięczność za siebie, jak też za każdą otaczającą cię istotę.
Poznasz techniki szamańskie, które przybliżą cię do życia w radości i miłości. Poprzez praktyczne ćwiczenia nauczysz się żyć w uśmiechu.
Rozpoznasz moc dźwięku w sobie i moc ruchu prowadzonego mądrością twojego ciała.
Dotrzesz do głębi własnego serca, odczujesz miłość, która nie ma żadnych warunków i obudzi się w tobie błogi spokój – Ananda.
Nauczysz się prawidłowej postawy pięciopunktowej i odczujesz moc własnego oddechu poprzez koncentrację na kanale centralnym aż do doznania całkowitej ciszy w sobie – podstawowa i niezwykle skuteczna technika medytacji tybetańskiej.
Doznasz kąpieli dźwięków gongu, mis tybetańskich, dzwonków, szamańskich grzechotek, piramidy kryształowej i kamertonów OM, DNA i Anielskich.

„Bo kiedy masz wdzięczność w sercu, pojawia się miłość. Kiedy masz miłość w sercu, budzi się radość. Kiedy masz radość w sercu, przyciągasz do swojego życia wszystko to, co jest dla Ciebie najlepsze i rodzi się w Tobie spokój. Kiedy masz spokój w sercu, jesteś prawdziwie wolny, bezpieczny i szczęśliwy.”
Alina Ananda Kummer

godz. 10 45 – 12 00
Wspólny Krąg Miłości Życia – poznanie się w kręgu, poznanie technik szamańskich prowadzących do życia w radości i miłości, joga radości, medytacja uśmiechu.
godz. 12 20 – 14 20
Dźwięk i ruch ciała naszą mocą – mruczenie, śpiewanie sylab, śmiech z serca, radosny taniec intuicyjny, medytacja wdzięczności
godz.14 20 – 15 20 – przerwa obiadowa (proponujemy obiad wegetariański z Lokalnej )
godz.15 20 – 16 50
Jak żyć w uśmiechu i stałym uczuciu wdzięczności? – ćwiczenia praktyczne indywidualnie w parach i w grupie
godz.17 00 – 18 00
Jak stać się Słońcem? – omówienie głównych promieni: wdzięczności, miłości, radości i spokoju. Medytacja Słońca.

godz.19 00 – 20 00
Koncert – kąpiel w dźwiękach gongów, mis tybetańskich, dzwonków, szamańskich grzechotek, bębna, piramidy kryształowej, kamertonów OM, DNA Anielskich oraz gitary z Krzysztofem Kummer
Warsztat prowadzi:
Alina Ananda Kummer – mgr pedagogiki, trenerka radykalnego wybaczania, wizjonerka, podążająca Drogą Radości i Miłości. Nazywana jest Szamanką Radości, ponieważ budzi radość wszędzie, gdzie się pojawia. Od bioterapii poprzez radykalne wybaczanie i inne metody pracy z ludźmi doszła do jogi radości, gdzie z lekkością i śmiechem transformuje to wszystko, co potrzebuje uzdrowienia. Poprzez 30 – letnią praktykę z rozwojem osobistym pozostał jej jeden wniosek: „Wszystko co najprostsze jest najlepsze, a więc czemu się nie śmiać?”Jest autorką poradnika „Jak stać się Słońcem”.
Alina prowadzi szamańskie warsztaty radości „Świadomość serca” i sesje indywidualne.
Zapisy na sesje indywidualne tel 664 653 563

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych