Kochani! ❤

Czas izolacji między ludźmi, nałożenie masek na twarze, zakazy i nakazy,wszystko to powoduje smutek i lęk.
Nie wiemy, co dalej?

A może wiedzieć już z tego strachu nie chcemy.
Wiecie, że promuję radość, uśmiech i śmiech, ale i mi jest ostatnio jakby smutniej. Patrzę na to wszystko jak na jakiś film kryminalny, w którym gram swoją rolę i mimo wszystko, choć trudniej, to się uśmiecham.

W rocznicę śmierci mojej mamy co roku mam przekazy. W pierwszym roku pokazało mi się cudne, niesamowicie świetliste słońce, że aż nie wiedziałam, czy to sen czy jawa. Tak powstał mój poradnik „Jak stać się Słońcem?”. Rok później wślizgnęła się jakimś cudem przez okno do naszego byłego mieszkanka na poddaszu śliczna sikorka, tak jakby mama chciała mnie przez nią odwiedzić. A w tym roku, dokładnie wczoraj, pojawiły mi się gwiaździste kręgi, świecące jak małe połączone w koła srebrzyste gwiazdki. Tych kręgów była niezliczona ilość!
I zrozumiałam, że ta informacja od mamy, mówi, że my ludzie mamy teraz wspierać się, tworzyć kręgi (nawet jeśli miały być one tworzone telepatycznie), mamy kochać siebie nawzajem jak nigdy dotąd i czynić dobro myślą, słowem jak i uczynkiem. System pogoni za tzw. „lepszym życiem” rozsypuje się, pieniądz już traci na ważności, już nie kupujemy tyle ciuchów, aut czy innych zabawek.

Nadchodzi czas Nowej Ery. My ludzie mamy zacząć żyć na Wysokich Wibracjach, więc prawda, autentyczność i to kim prawdziwie jesteśmy będzie teraz najważniejsze. Jedynie miłość da nam wewnętrzny, a w rezultacie i zewnętrzny spokój. A więc budźmy się z letargu, zrzucajmy stare oprogramowania i odszukajmy siebie w sobie.

Kiedy każdy z osobna w swojej samotności odnajdzie siebie prawdziwie, poczuje, kim jest i jaką ma moc, zaczną dziać się stopniowe cuda.
Zaczniemy tworzyć Kręgi Miłości Życia!

A kręgi o tak Wysokich Wibracjach, jakie stworzymy, zaczną kreować nową, lepszą rzeczywistość. I tak zakończy się też ten wirusowy szoł.
Tego sobie i Wam życzę! 🙂

(a już niebawem pojawi się zaproszenie ode mnie do Kręgu Miłości Życia w pięknym miejscu Flow – sztuka życia, w realu )

Z miłością radosną jak słońce! ❤
Alina Ananda Kummer