+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Jak uzdrowisz Kod swojej Duszy?
Poprzez wyrażanie się w swojej autentyczności, obudzeniu dziecka w sobie, uwolnieniu niechcianych emocji i podążaniu Drogą Serca i Radości.

Pomocne w tym procesie będą nasze stylizowane sesje fotograficzne – przebieranki! Prawdzie patrząc głęboko w oczy, czy jest lepszy sposób na ponowne odkrycie w sobie dziecka, jak ubranie na twarz uśmiechu i powrót do beztroskiego dzieciństwa? Przebierzesz się za małe dziecko i wszystko zadzieje się samo. Poczujesz niewypowiedzianą radość i natychmiast obudzi się w Tobie mała dziewczynka czy mały chłopiec. No właśnie, czy pamiętamy, że zostaliśmy stworzeni do radości? Nie tej z książkowej definicji, czy filmowych klatek i nie zależnej od żadnych okoliczności. Nasze sesje wewnętrznego dziecka są świadectwem na to, że uśmiech wygląda pięknie nawet w towarzystwie zmarszczek czy łez, a radość nie musi zaraz oznaczać ekscytacji; to ciepło, które zagnieżdża się w sercu i nie pozwala na zwątpienie w dobro.

Proces pogłębią również szamańskie tańce radości, medytacje i koncerty wieczorne w uzdrawiających dźwiękach gongu i mis tybetańsko – nepalskich.
W czasie warsztatu:
– oczyścisz trudne emocje, takie jak złość, gniew, lęk – elementy radykalnego wybaczania i ćwiczenia szamańskie
– odnajdziesz spokój i swój wewnętrzny uśmiech, nauczysz się go dawać innym – poranna joga radości
– poznasz różne techniki szamańskie uzdrawiające nasz system, a w rezultacie dające radość, którą po warsztacie zaczniesz stosować w swoim codziennym życiu
– obudzisz w sobie swoje wewnętrzne dziecko, wdzięczność i radość, która da Ci siłę i moc
– rozpoznasz moc dźwięku w sobie i moc ruchu prowadzonego mądrością Twojego ciała – zatańczysz swój własny szamański taniec radości!
– nauczysz się prawidłowej postawy pięciopunktowej i odczujesz moc własnego oddechu poprzez koncentrację na kanale centralnym aż do doznania całkowitej ciszy w sobie – podstawowa i niezwykle skuteczna technika medytacji tybetańskiej
– doznasz kąpieli dźwięków gongu, mis tybetańskich, dzwonków, szamańskich grzechotek i szamańskiego bębna, kamertonów OM, DNA i Anielskich
– dotrzesz do głębi własnego serca, odczujesz miłość, która nie ma żadnych warunków i obudzi się w Tobie błogi spokój – Ananda
Staniesz się swoim Wewnętrznym Słońcem, które uzdrowi Ciebie i wszystko wokół – zaczniesz promieniować na zewnątrz swoją mocą w lekkości, miłości, radości i spokoju.

„Bo kiedy wybaczysz, masz wdzięczność w sercu i pojawia się miłość. Kiedy masz miłość w sercu, budzi się radość. Kiedy masz radość w sercu, przyciągasz do swojego życia wszystko to, co jest dla Ciebie najlepsze i rodzi się w Tobie spokój. Kiedy masz spokój w sercu, jesteś prawdziwie wolny, bezpieczny i szczęśliwy.”

Piątek 10 maja
godz. 18 00 -18 30 – przyjazd i zakwaterowanie
19 00 – 20 00 – kolacja
20 00 – krąg, medytacja i koncert

Sobota 11 maj
8 30 – joga radości
9 00 – 10 00 – śniadanie
10 00 – 12 30 – Uzdrawianie Kodu Duszy jako metoda uwolnienia bólu i cierpienia (z elementami radykalnego wybaczania i ćwiczeń szamańskich)
12 30 – 13 00 – przerwa na kawę i herbatę
13 00 0 14 30 – rozmowa w kręgu, ćwiczenia szamańskie oraz uwalniający taniec szamański
14 30 – 15 30 – obiad
16 30 – 17 30 – postawa pięciopunktowa – wprowadzenie do medytacji w ciszy
17 30 – 18 00 – spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem*
18 00 – 19 00 – kolacja
20 00 – medytacja „Wewnętrzne Dziecko” i uzdrawiający koncert

Niedziela 12 maj
8 00 – 10 00 – Przygotowania do sesji fotograficznej ( dobór kostiumów, rekwizytów, makijaż )
10 00 – 11 00 – śniadanie
11 00 – 13 00 – dziecięce figle, sesja fotograficzna „Wewnętrzne dziecko”
13 00 – 14 00 – obiad
14 00 – 15 00 – rozmowa w kręgu, ćwiczenia prowadzące do Drogi do Radości, krótka medytacja przy bębnie szamańskim
15 00 – 17 00 – możliwość udziału w sesjach indywidualnych: Uzdrawianie Kodu Duszy i fotograficznych

Prowadząca:
Alina Ananda Kummer – trenerka radykalnego wybaczania, szamanka radości, wizjonerka, uzdrawiająca rody i traumy również z poprzednich wcieleń. Jej skuteczna metoda, polegająca na oczyszczaniu i transformowaniu, odmienia cały system DNA, pozostawiając nową, pozytywną informację. Poprzez kierowaną medytację i za pomocą dźwięków wysoko – wibracyjnych wprowadza umysł w stan Alfa, co powoduje, że z lekkością tworzą się w nim nowe pozytywne myślokształty. Jej pasą jest śmiech i radość życia.

Sesje Foto: FotoDotyk Małgorzata Bełżycka Pietraszczyk – fotografka, twórczyni wielu projektów fotograficznych, założycielka i prezeska Stowarzyszenia Sztuka Dobrego Życia.
www.sztukadobregozycia.pl

Miejsce: Przystanek Makowica
Przystanek Makowica, znajduje się w odległości 80 km od Warszawy. To wystarczająco blisko, aby dotrzeć w ciągu godziny, a jednocześnie wystarczająco daleko, by zapomnieć o zgiełku miasta i zanurzyć się w magicznej atmosferze.
http://www.przystanekmakowica.pl

Informacje u organizatora:
Stowarzyszenie Sztuka Dobrego Życia
www.sztukadobregozycia.pl

mailowo: sztukadobregozycia@gmail.com
telefonicznie: 512 354 599 lub 692 778 413

Zapraszamy!

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych