+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Access Bars™

 Access Consciousness

Ideą Access Consciousness™ jest stworzenie świata miłości i jedności, świata wolnego od osądów, krytyki, pełnego tolerancji i czystej świadomości patrzenia na rzeczywistość taką, jaka jest.

 „Świadomość to umiejętność bycia obecnym w każdym momencie życia, bez oceniania siebie, czy innych. To umiejętność przyjmowania wszystkiego, nieodrzucania niczego i tworzenia wszystkiego, czego oczekujesz w życiu – lepszego niż masz obecnie, lepszego niż możesz sobie wyobrazić”.
Gary M. Douglas

Access Bars™ otwiera nas na nieskończone możliwości wpływania na nasze życie i nasze niemożliwości zmieniają się w nieograniczone możliwości.

Gydybyś mógł  zrobić wszystko w swoim życiu, co by to było? Gdybyś miał moc kreowania własnego  świata, co byś wykreował? Gdyby wszystko w Twoim życiu było możliwe, co byś wówczas zrobił?

 „Zdolność zmiany, przeobrażenia i dokonywania wyboru to największa możliwa moc”.
Gary M. Douglas

Jak  działa sesja Bars?

Na naszej głowie znajdują się 32 energetyczne punkty Bars. To tu zgromadziliśmy przez lata pokoleń elektromagnetyczne naładowania wszystkich myśli, emocji, idei, postanowień, decyzji, zawierzeń i punktów widzenia, które w tym życiu przyjęliśmy za własne. Te na stałe zakorzenione ograniczenia zatrzymały naszą zdolność do kreowania wszystkich aspektów  naszego życia i zrozumienia kim naprawdę jesteśmy i co tu robimy oraz czego prawdziwie pragniemy.
Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w mózgu.
Za pomocą dotyku, który uwalnia stare kody i czyści nasz „dysk” jak w komputerze z wszelkich niepotrzebnych „wirusów”, uwalniają się napięcia i blokady dając tym samym coraz to więcej przestrzeni do kreowania nowych wspaniałych możliwości. Po sesji Bars pozostajesz w poczuciu głębokiego spełnienia , z wewnętrzną radością i siłą witalną zdolną do działania i tworzenia nowej, lepszej rzeczywistości.
Wyróżniamy takie Bars, jak: Uzdrawianie, Ciało, Kontrola, Kreatywność, Moc, Starzenie, Seksualność, Pieniądze i inne.

“WSZYSTKO W ŻYCIU PRZYCHODZI MI Z LEKKOŚCIĄ, RADOŚCIĄ I GLO RIĄ!” Proces Manualny Bars został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork (NCBTMB))
Rehabilitanci, masażyści, terapeuci medycyny niekonwencjonalnej, refleksoterapeuci, kosmetyczki, z ogromnym powodzeniem włączają zabiegi Bars do własnych terapii.
Więcej informacji na oryginalnej stronie  Access Consciousness™: http://www.accessconsciousness.pl/index.php/klasy/klasy-gowne/access-bars
 

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych