+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

 Zapraszam Cię do Szamańskiej Szkoły Radości!

Szamańska Szkoła Radości pozwoli Ci poznać stan stałej i harmonijnej radości. Będzie trwała 3 lata. Ta radość zostanie z Tobą już na zawsze. Będziesz sam dla siebie nauczycielem i mistrzem, a ja Cię tylko poprowadzę. Szamańską wiedzą radości będziesz w stanie później dzielić się z innymi.

Jeśli masz dość życia w smutku i w huśtawce naprzemiennych emocji od euforii do cierpienia, ta Szamańska Szkoła Radości jest dla Ciebie.

Głównym narzędziem będzie intuicja. Otrzymasz wiedzę od szamańskich praprzodków. Poprowadzisz własny Dzienniczek Radosnego Serca. Poznasz cudowne Istoty, które będą z Tobą współtworzyły proces budzenia się szamańskiej stałej i harmonijnej radości. Wysokie wibracje uzdrowią Twój system również na poziomie fizycznym i będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem.

Szamańska Szkoła Radości to 3 poziomy rozłożone na 3 lata:

I poziom – podstawowa wiedza szamańska, prowadząca do radości – w planach: weekendowe spotkanie raz na kwartał w 2021 roku

II poziom – zaawansowane techniki szamańskie, prowadzące do odczuwania w sobie stałej radości – weekendowe spotkanie raz na kwartał w 2022 roku

III poziom – kurs trenerski, kończący się dyplomem Szamanki Radości, uprawniający do prowadzenia Szamańskiej Szkoły Radości i warsztatów metodą Radość Serca – weekendowe spotkania raz w miesiącu w 2023 roku

Tematy I roku:

1. Szamańskie sposoby oczyszczania własnego systemu:

– ćwiczenia oddechowe
– elementy radykalnego wybaczania
– elementy mojej metody jasnowidzenia – „Uzdrawianie Kodu Duszy”
– oczyszczanie czakr
– ćwiczenia ruchowe
– ćwiczenia z głosem

2. Energetyzowanie swojego systemu pozytywnymi wibracjami

– nowe narodziny
– szamańskie techniki pobierania energii
z pola światła miłości
– sposoby utrzymywania wysokich
wibracji w codziennym życiu

3. Uśmiech i śmiech – joga radości z elementami jogi śmiechu

4. Intencja, myśl, słowa – przekonania
ukryte w podświadomości

5. Programowanie uważności – elementy
autohipnozy

6. Magia kolorów

7. Wdzięczność drogą do miłości i radości

8. Moc wibracji dźwięku – koncerty gongów, mis tybetańsko – nepalskich, dzwonków, bębna szamańskiego, bębna oceanicznego, grzechotek i kamertonów

9. Medytacje

10. Natura i moc żywiołów

W planie – spotkania z inspirującymi ludźmi, specjalistami i ciekawymi osobowościami.

Po ukończeniu szkoły będziesz mógł prowadzić warsztaty metodą – „Radość Serca”.
Na zakończenie otrzymasz dyplom Szamanki / Szamana Radości.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapisz się. Rozpoczynamy 17 września w cudownym miejscu, pełnym wysoko wibracyjnej energii i przepysznego wegetariańskiego jedzenia. To Ośrodek Rozwoju Osobistego Oddechowo https://oddechowo.pl/

17.09.2012
Zaczynamy w piątek o 18:00 pyszną kolacją i wieczorną medytacją z koncertem gongów, mis tybetańsko – nepalskich, dzwonków, grzechotek, bębna szamańskiego, bębna oceanicznego i kamertonów.

18.09.20121
W sobotę rano rozpoczynamy naszą zabawę jogą radości.

Tematem całego dnia będzie: oczyszczanie naszych systemów szamańskimi rytuałami. Wszystko to uczynimy z lekkością, bo w niej jest największa moc i siła. Będą też szamańskie oddechy, elementy radykalnego wybaczania, elementy mojej autorskiej metody – Uzdrawiania Kodu Duszy.
Dzień zakończymy medytacją i koncertem gongów.

20.09.2021
Niedziela będzie budziła nasze radosne serca do bycia radosnym w codziennym życiu.

Samodzielnie wykonamy mandalę radosnego serca jako ozdobę naszego Dzienniczka. (mandala ta będzie wzmacniała Twoje codzienne krótkie zapiski)
Każdy otrzyma instrukcje do swojego Dzienniczka Radosnego Serca.
Naszą zabawę zakończymy wspólnym kręgiem i pysznym obiadem około godz. 15:00.

CENNIK

Tym razem liczba miejsc jest ograniczona do 13.
Cena za warsztat: 630 zł + koszt pobytu za dwie doby 340 zł
Cena za warsztat: 540 zł przy wpłacie zaliczki 200 zł do 10 sierpnia. Wpłata zaliczki gwarantuje Ci miejsce.
Proszę o wpłacanie bezzwrotnej zaliczki na podane konto:
74 1020 1055 0000 9002 0129 4263
Wiktoria Stankiewicz-Władimirow

Kontakt: Ala Kummer tel.+ 48 664 653 563
tel. +48 513 756 023

Prowadząca: Alina Ananda Kummer – szamanka radości, wizjonerka, trenerka radykalnego wybaczania, podążająca Drogą Radości i Miłości. Budzi radość wszędzie, gdzie się pojawia. Od bioterapii poprzez radykalne wybaczanie, pracę z dźwiękiem i wizjonerską pracę z ludźmi, doszła do Jogi Radości i Uzdrawiania Kodu Duszy. Obie te metody są jej autorskim widzeniem, gdzie z lekkością transformuje to wszystko, co potrzebuje uzdronia.

Wspierająca: Vicky Vladimirov (Wiktoria Stankiewicz-Władimirow) – Mistrz-Nauczyciel Reiki, Tłumacz Konferencyjny kilku języków, Lightworker, empatka. Od ponad 20 lat praktykuje Duchowość Reiki i Hunę. Od 4 lat pracuje z Kronikami Akaszy. Jej najwyższymi wartościami są: Wolność, Integralność, Duchowość. Świadomie pracuje z częstotliwościami Miłości 528 Hz i Radości 540Hz. Od kilku lat współpracuje z następującymi nauczycielami: Gabrielle Orr, Zarathustra, Anette Carlstrom, Robert Schwartz, Oleg Rusnak, Beata Alfoldi. Jako Lightworker, uczestniczy w kilku międzynarodowych projektach i kręgach medytacyjnych. Kochająca szamanizm, który jest dla niej Drogą Radości jak również relacją ze sobą, innymi i całym Wszechświatem.

 

VIDEO:

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych