+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Dołącz do Szamańskiej Szkoły Radości!

Szamańska Szkoła Radości pozwoli Ci poznać stan stałej i harmonijnej radości. Będzie trwała 3 lata.

Ta radość zostanie z Tobą już na zawsze. Będziesz sam dla siebie nauczycielem i mistrzem, a ja Cię tylko poprowadzę. Szamańską wiedzą radości będziesz w stanie później dzielić się z innymi.
Jeśli masz dość życia w smutku i w huśtawce naprzemiennych emocji od euforii do cierpienia, ta Szamańska Szkoła Radości jest dla Ciebie.

Głównym narzędziem będzie intuicja. Otrzymasz wiedzę od szamańskich praprzodków. Poprowadzisz własny Dzienniczek Radosnego Serca. Poznasz cudowne Istoty, które będą z Tobą współtworzyły proces budzenia się szamańskiej stałej i harmonijnej radości.
Wysokie wibracje uzdrowią Twój system również na poziomie fizycznym i będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem.

Szamańska Szkoła Radości to 3 poziomy rozłożone na 3 lata:
I poziom – podstawowa wiedza szamańska, prowadząca do radości – w planach: weekendowe spotkanie raz na kwartał w 2021 roku
II poziom – zaawansowane techniki szamańskie, prowadzące do odczuwania w sobie stałej radości – weekendowe spotkanie raz na kwartał w 2022 roku
III poziom – kurs trenerski, kończący się dyplomem Szamanki Radości, uprawniający do prowadzenia Szamańskiej Szkoły Radości i warsztatów metodą Radość Serca – weekendowe spotkania raz w miesiącu w 2023 roku

Tematy I roku:
1. Szamańskie sposoby oczyszczania własnego systemu:
– ćwiczenia oddechowe
– elementy radykalnego wybaczania
– elementy mojej metody jasnowidzenia – Uzdrawianie Kodu Duszy
– oczyszczanie czakr
– ćwiczenia ruchowe
– ćwiczenia z głosem

2. Energetyzowanie systemu pozytywnymi wibracjami
– nowe narodziny
– szamańskie techniki pobierania energii
z pola światła miłości
– sposoby utrzymywania wysokich
wibracji w codziennym życiu
3. Uśmiech i śmiech – joga radości z elementami jogi śmiechu
4. Intencja, myśl, słowa – przekonania
ukryte w podświadomości
5. Programowanie uważności – elementy
autohipnozy
6. Magia kolorów
7. Wdzięczność drogą do miłości i radości
8. Moc wibracji dźwięku – koncerty gongów, mis tybetańsko – nepalskich, dzwonków, bębna szamańskiego, bębna oceanicznego, grzechotek i kamertonów
9. Medytacje
10. Natura i moc żywiołów

W planie – spotkania z inspirującymi ludźmi, specjalistami i ciekawymi osobowościami.
Po ukończeniu szkoły będziesz mógł prowadzić warsztaty metodą – Radość Serca.
Na zakończenie otrzymasz dyplom Szamanki / Szamana Radości.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapisz się. To ostatni moment, żeby dołączyć do tej szamańskiej grupy, ponieważ naszą intencją jest budzenie mocy radosnego serca w stałej, pełnej bezwarunkowej miłości grupie. A wszystko jest w cudownym miejscu, w wysoko wibracyjnej energii i przepysznego wegetariańskiego jedzenia. To Ośrodek Rozwoju Osobistego Oddechowo https://oddechowo.pl/

10.12.2012
Zaczynamy w piątek o 18:00 pyszną kolacją i wieczorną medytacją z koncertem gongów, mis tybetańsko – nepalskich, dzwonków, grzechotek, bębna szamańskiego, bębna oceanicznego i kamertonów.

11.10.20121
– szamańskie powitanie dnia
– poranne ćwiczenia oddechowe
– joga radości

Tematem całego dnia będzie: kreacja Nowej Rzeczywistości. Wszystko to uczynimy z lekkością, bo w niej jest największa siła i moc. Dzień zakończymy medytacją i koncertem gongów.

12.10.2021
Niedziela będzie budziła nasze serca do bycia w Nowym Radosnym Świecie.

Stworzymy wspólny krąg, a nasz gość specjalny, Tomasz Kierzkowski opowie o wizji Nowego Świata, widzianej przez niego i innych jasnowidzów oraz dopełni cały proces piękną medytacją.

Naszą zabawę zakończymy wspólnym kręgiem i pysznym obiadem około godz. 15 00.

Wyobraź sobie, że wszystko jest dla Ciebie możliwe. Masz moc tworzenia własnej rzeczywistości, w której jest miłość, radość i spokój.

W czasie tego spotkania poczujesz się kreatorem swojego życia, gdzie uśmiech jest od rana do wieczora, a wdzięczność na stałe gości w Twoim radosnym sercu. Odczujesz wszechogarniające szczęście.

Odpowiesz sobie na pytania:
– Jaki będzie mój świat, w którym chcę od teraz żyć?
– Kim będę w Nowym Świecie?
– Co będzie tam dla mnie ważne?
– Z kim zechcę go dzielić?
– Czym będę się zajmował?

Poprowadzę Cię tak, byś z lekkością mógł odpowiedzieć sobie na wszystkie pytania. Przy rytmicznym dźwięku szamańskiego bębna i medytacji odnajdziesz Drogę Radości i z łatwością stworzysz swój Nowy Świat.

Wykonasz mapę swojej Nowej Rzeczywistości. Proszę, zabierz ze sobą kolorowe pisma, a my przygotujemy kartony, kleje, nożyczki i kilka kolorowych czasopism, na wypadek, gdybyś nie zdążył ich zebrać. Wzmocnieniem procesu będą szamańskie dźwięki gongów, mis tybetańsko – nepalskich, szamańskiego bębna i dzwonków.

Mamy dla Ciebie bonus!
To Tarotowy Portret Psychologiczny o wartości 300 złotych, który w ramach Szamańskiej Szkoły Radości przygotuje dla Ciebie bezpłatnie Vicky. Proszę podaj zaraz po wpłacie zaliczki swoją datę, a przed naszym zjazdem dowiesz się o sobie więcej i łatwiej rozpoznasz siebie w Nowym Świecie.

Gościem specjalnym tym razem będzie – Tomasz Kierzkowski.
Posłuchaj Tomka tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCcSvCv2P7aZdsN9aEGojL-Q

Liczba miejsc jest ograniczona.
Cena za warsztat: 740zł + koszt pobytu za dwie doby 420zł.
Uwaga!
May dla Ciebie promocyjną cenę do 20 listopada! Cena promocyjna wynosi 690zł.

Zadatek bezzwrotny w kwocie 200 zł wpłacamy na konto:
74 1020 1055 0000 9002 0129 4263
Wiktoria Stankiewicz-Władimirow
Zdatek jest gwarancją Twojego miejsca w Szamańskiej Szkole Radości.
Kontakt: tel.+ 48 664 653 563
tel. +48 513 756 023

A to opinia jednej z uczestniczek I zjazdu:

„Czuję ogromną wdzięczność po Szamańskiej Szkole Radości. Od udziału w warsztatach zmieniło się w moim życiu bardzo dużo. Każdego dnia łatwiejsze jest być TU i TERAZ, łatwiejsze jest z dziecięcym zachwytem cieszyć się chwilą. Po warsztatach przyszło do mnie życie w radości i lekkości. Za to wszystko jestem ogromnie wdzięczna Ali oraz Vicky. Dzięki nim czuję, że odnalazłam swoją drogę – Drogę Radości”. Ściskam mocno, cudownego dnia!”

Kontakt: Ala Kummer tel.+ 48 664 653 563
tel. +48 513 756 023

Prowadząca: Alina Ananda Kummer – szamanka radości, wizjonerka, trenerka radykalnego wybaczania, podążająca Drogą Radości i Miłości. Budzi radość wszędzie, gdzie się pojawia. Od bioterapii poprzez radykalne wybaczanie, pracę z dźwiękiem i wizjonerską pracę z ludźmi, doszła do Jogi Radości i Uzdrawiania Kodu Duszy. Obie te metody są jej autorskim widzeniem, gdzie z lekkością transformuje to wszystko, co potrzebuje uzdronia.

Wspierająca: Vicky Vladimirov (Wiktoria Stankiewicz-Władimirow) – Mistrz-Nauczyciel Reiki, Tłumacz Konferencyjny kilku języków, Lightworker, empatka. Od ponad 20 lat praktykuje Duchowość Reiki i Hunę. Od 4 lat pracuje z Kronikami Akaszy. Jej najwyższymi wartościami są: Wolność, Integralność, Duchowość. Świadomie pracuje z częstotliwościami Miłości 528 Hz i Radości 540Hz. Od kilku lat współpracuje z następującymi nauczycielami: Gabrielle Orr, Zarathustra, Anette Carlstrom, Robert Schwartz, Oleg Rusnak, Beata Alfoldi. Jako Lightworker, uczestniczy w kilku międzynarodowych projektach i kręgach medytacyjnych. Kochająca szamanizm, który jest dla niej Drogą Radości jak również relacją ze sobą, innymi i całym Wszechświatem.

VIDEO:

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych