+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Jeśli czujesz smutek, nie masz radosnej energii w sobie i zwyczajnie nic ci się nie chce – ten warsztat jest dla Ciebie!
Jeśli masz radość w sobie i dużo się uśmiechasz – ten warsztat jest również dla Ciebie!

W czasie warsztatu:
– odnajdziesz swój wewnętrzny uśmiech i nauczysz się go dawać innym
– poznasz różne techniki szamańskie, które dadzą ci radość i zaczniesz je później stosować w swoim codziennym życiu
– nabierzesz złotej energii do działania w świetle miłości, radości i spokoju
– obudzisz w sobie swoje wewnętrzne dziecko, wdzięczność i radość, która da ci siłę do działania- rozpoznasz moc dźwięku w sobie i moc ruchu prowadzonego mądrością twojego ciała – zatańczysz swój własny szamański taniec radości!
– nauczysz się prawidłowej postawy pięciopunktowej i odczujesz moc własnego oddechu poprzez koncentrację na kanale centralnym aż do doznania całkowitej ciszy w sobie – podstawowa i niezwykle skuteczna technika medytacji tybetańskiej
– doznasz kąpieli dźwięków gongu, mis tybetańskich, dzwonków, szamańskich grzechotek i kamertonów OM, DNA i Anielskich
– dotrzesz do głębi własnego serca, odczujesz miłość, która nie ma żadnych warunków i obudzi się w tobie błogi spokój – Ananda
Staniesz się swoim Wewnętrznym Słońcem, które uzdrowi ciebie i wszystko wokół – zaczniesz promieniować na zewnątrz swoją mocą w lekkości, miłości, radości i spokoju

„Bo kiedy masz wdzięczność w sercu, pojawia się miłość. Kiedy masz miłość w sercu, budzi się radość. Kiedy masz radość w sercu, przyciągasz do swojego życia wszystko to, co jest dla Ciebie najlepsze i rodzi się w Tobie spokój. Kiedy masz spokój w sercu, jesteś prawdziwie wolny, bezpieczny i szczęśliwy.”

Termin 17 – 18 listopada godz. 10 00 – 18 00

Rezerwacja miejsca następuje przez zgłoszenie telefoniczne lub mailowe i wpłatę 50 funtów zaliczki na konto:

Renata Cyparska BARCLAYS BANK SC: 20 27 46 AC: 009653

e’mail: renata.cyparska@outlook.com
tel: +44 7969 646669

e’mail: alakummer@gmail.com
tel. +48 664 653 563 WhatsApp

[przewidziana przerwa obiadowa] Możliwie sesję indywidualne – zapisy tylko telefonicznie!
19 listopada – całodniowa wycieczka do Glastonbury! (szczegółowe informacje wkrótce)

Opinie o prowadzącej:
Alina Ananda była cudowna, poczułam silną więź z Nią od momentu, kiedy zaczęłyśmy rozmawiać, szczególnie w trakcie śmiechu! Nie byłam pewna czego się spodziewać na początku, ale bardzo szybko byłam mile zaskoczona jej wiedzą, doświadczeniem w dziedzinie duchowości i wewnętrznej mądrości. Pomogła mi zrozumieć rzeczy z mojej przeszłości. Zrozumiałam jak moje wydarzenia z przeszłości wpłynęły na moją obecną chwilę. Jestem bardzo wdzięczna za sesję, czuję sie lżejsza i szczęśliwsza. Zdecydowanie poleciłabym jej usługi moim najbliższym przyjaciołom i rodzinie.
Justyna Anglia
Alina Ananda was wonderful, I connected with her the moment we started our chat, especially through our giggles! I wasn’t too sure of what to expect at first but very soon after I was amazed with Ala’s presence, knowledge, expertise in the field of spirituality and inner wisdom. She helped me to understand things from my past. I definitely got a better understanding of how my past affected my present moment. I am very grateful for the session, I feel lighter and happier. I would definitely recommend her services to my closest friends and famil.

Warsztat Ali Kummer „Przez życie ze świadomością serca” odbieram jako połączenie duchowej drogi rozwoju osobistego z pomocą w odblokowaniu bieżących blokad indywidualnych sfer życiowych. Zajęcia w ciągu dnia działają interaktywnie i łączą w sobie różne techniki od tradycji tybetańskich, rytuałów oczyszczających i dających energię, poprzez jogę radości i naukę rozróżniania między umysłem a sercem, do najnowocześniejszych technik radykalnego wybaczania i kodowania pozytywnych treści w oparciu o pracę z ciałem. Każdy moduł jest prowadzony płynnie, z uważnością na przebieg procesów u każdego z uczestnika grupy. Poszczególne zajęcia przeplecione są cudownymi medytacjami, a wieczory zwieńczone są odprężającym koncertem w wykonaniu Ali na misach tybetańskich, bębnie oceanicznym, kamertonach, dzwonkach i innych magicznych instrumentach, które wprawiają uczestnika w głęboki relaks i gwarantują głęboki sen.
Osobiście warsztaty były dla mnie dużą niespodzianką. Nie zdawałam sobie sprawy jak i jakie obszary będą poruszane. W ciepły i łagodny sposób od relaksu, poprzez praktykowanie śmiechu, radości i pozytywnych doznań nastąpiło odblokowanie sfery mojego życia dotyczącej działania i porządkowania mojego życia. Zrozumiałam, że akceptując moją niedoskonałość i kontaktując się z sobą samą w sercu, zaczynam dbać o to, co jest dla mnie w moim życiu naprawdę ważne. Z warsztatu wyjechałam pogodzona ze sobą, chętna do działania i z ufnością patrząca w przyszłość. Ciepło i życzliwość Aliny Anandy, chęć niesienia pomocy połączone z dużą wiedzą i doświadczeniem, wzmocniło mój potencjał kobiety, matki, partnerki oraz muzyka – pedagoga i artystki. Jak może być jeszcze lepiej?
Ewa Wysocka

Alę Kummer polecam z całego serca, bo z niej płynie czysta prawda.
Cudowne doznanie – takie słowa nasuwają mi się, gdy myślę o warsztatach Ali Kummer. Warsztaty, to właściwie nie jest dobre określenie. „Przeżycie”, „przeżywanie” każdej cudownej chwili jak daru z niebios. Ala była naszym opiekunem w tym przeżyciu.
Przyjechałam na warsztaty z pewnym ciężarem, który stworzył, a raczej utkał mój umysł. Mówię „utkał”, bo czułam się zamknięta w kokonie, moje serce było w nim zamknięte i patrzyło smutno przez gęstą sieć. Od pierwszej chwili poczułam, że ta sytuacja jest stworzona dla mnie, abym mogła krok po kroku uwalniać się z tej sieci. Uczestnicy i ja – nasze problemy, z którymi tu przyjechaliśmy były w pewien sposób podobne, uzupełnialiśmy się na drodze oczyszczania i każde z nas potrzebowało drugiego tak by w pełni przepracować swój problem. Uzupełnialiśmy się i wspieraliśmy czasem zupełnie nieświadomie (bez angażowania umysłu), z serca, bez wysiłku, lekko, magicznie i zwyczajnie zarazem. Joga radości rozruszała radośnie tą moją misternie utkaną sieć, a medytacje, rozmowy, zwykły – niezwykły spacer do lasu powoli przecinały kolejne nicie sieci, by w końcu rozstać się z nią całkowicie podczas ostatniej medytacji Ali i otwartości mojego pięknego serca. Kocham siebie i akceptuję swoją doskonałość w niedoskonałości i niedoskonałość w doskonałości, bo poczułam, że wszystko jest doskonałe. Nawet nasze słabości i chwile trudności są po to, by zauważyć siebie i obdarzyć jeszcze większą miłością. Ten wspaniały czas, który spędziłam z Aliną i pozostałymi uczestnikami jest dla mnie drogowskazem. Otwieram się na nowe – z miłością, radością i spokojem. Dziękuję!
Ania

Na początku wielkie zagubienie. Później krok po kroku odkrywanie tego co najważniejsze, czyli własnego serca. Smutek, łzy, radość, śmiech, spokój i w końcu zrozumienie, że to wszystko jest dobre. To wszystko jest częścią Ciebie. Dzięki sesjom i warsztatom z Aliną, tym magicznym momentom z nią, zaczynam to wszystko rozumieć. Jest coś Większego co nad Tobą czuwa i co prowadzi Cię przez całe życie. Oddaj się temu i pozwól się prowadzić. Dziękuje za wspaniały czas.
Gabriel

Ala pięknie wchodzi w przestrzeń medytacji, otwierając się na misterium jej wewnętrznego widzenia.
Jej wizja metaforycznie dotyczy prawdopodobnych archetypicznych przyczyn problemu i w tejże wizji następuje jego spontaniczne rozwiązanie.
Proces ten ma za zadanie uruchomić pozytywny splot wydarzeń w twoim życiu, które pozwolą ci na wyjście z kręgu przyczyn twojego cierpienia.
Monika Burzyńska

Alina Ananda Kummer jest wspaniałą, ciepłą i przepełnioną radością i pozytywną energią Istotą. Kiedy ją poznałam zdawało mi się, że moje życie nie ma sensu. To Ona przez swoją intuicję i wspaniałe umiejętności terapeutyczne, sprawiła że spojrzałam na moje życie z innej perspektywy. Pomogła mi otworzyć serce a moje negatywne przekonania przekształciła w same pozytywy.
W czasie cudownych sesji odkryłam swoje pasje.
Alina jest też mistrzynią w relaksacyjnej grze na misach, gongu, dzwonach rurowych i niezapomnianym, przepięknie brzmiącym bębnie oceanicznym. Każdy powinien to przeżyć. Dziękuję Kochana Alu.
Danuta

więcej o prowadzącej:
www.uzdrawiajacewibracje.pl
https://www.youtube.com/watch?v=oXLCuja7QUA

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych