+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

TAJLANDIA POŁUDNIOWA – warsztaty w regionie Krabi – Krainie uśmiechu, niebiańskich plaż, najsmakowitszych potraw na świecie, cudownych masaży, na które będzie Cię stać niemalże codziennie! W miastach zwiedzimy stare buddyjskie klasztory, które to łączą nowoczesny styl życia, gwar i nieziemskie kolory z tradycyjną obrzędowością i duchowością, spokojem i medytacją.

MIEJSCE: Bangkok – 2 dni przed i po wylocie na wyspę Krabi i Ao Nang jako miejsce i wspaniała baza wypadowa na pobliskie wyspy

Ao Nang -Jest to super miejsce na zwiedzanie pobliskich wyspy leżących na Morzu Andamańskim tj. Phi Phi, wyspę Bonda, wyspę kurczakową (w kształcie kurczaka), niebiańską plażę z filmu z Leonardo DiCaprio, wycieczki kajakowe po zatokach i jaskiniach, trekkingi na słoniach (dla chętnych), gorące źródła, kamienny most, świątynie buddy. Można też przepłynąć na wyspę Koh Lanta i tam odpoczywać.

WYLOT – 6.02.2019 POWRÓT 21/02/2019 –  14 dni na tej niebiańskiej ziemi, zwanej Ziemią Wolności!

Ta wyprawa to wspaniałe połączenie odpoczynku z duchową, wewnętrzną ucztą. Warsztaty z ALINĄ ANANDĄ KUMMER, odpoczynek na plażach, zwiedzanie buddyjskich świątyń, pobyt w pięknych przyrodniczo miejscach.

W Tajlandii zorganizujemy warsztat „Droga do Radości – Świadomość Serca” – godzina poranku z Aliną Anandą Kummer i medytacja do snu przy dźwiękach mis tybetańsko – nepalskich, dzwonków i kamertonów (warsztaty poranne nie będą odbywały się jedynie w dniach wypraw – wycieczek)

Ćwiczenia oddechowe – oddechy oczyszczające, wzmacniające, pobudzające, uspakajające
[Wszystkie rodzaje świadomego oddychania mają za zadanie uzdrowić cały nasz system, dodać energii, zdrowia i witalności].

Nauka medytacji – pogłębianie kontaktu z samym sobą, budzenie siłę woli i wewnętrznej radości w stanie błogiego spokoju

Joga radości – praktyczne ćwiczenia, które powtarzane wniknął głęboko w Twój system i z lekkością będziesz je już stosowała w swoim codziennym życiu.

Tańce radości – ułatwią Ci połączenie się z Twoim prawdziwym „Ja”, z cudowną boginią w Tobie.

Zajęcia poranne będą odbywały się w sąsiedztwie Morza Andamańskiego.
Wykłady „Kobiecość w radości”, „Jak radość wpływa na naszą urodę i zdrowie”, „O radości według prastarej wiedzy” – wszystkie wykłady na świeżym powietrzu czy plaży.

Wieczorne medytacje przy dźwiękach mis tybetańsko – nepalskich, dzwonków, grzechotek i kamertonów dadzą Ci ukojenie i głęboki, świadomy sen.

Możliwe sesje indywidualne „Uzdrawianie kodu duszy” z Aliną Anandą Kummer

Prowadząca:
Alina Ananda Kummer – pedagog, terapeuta, trenerka radykalnego wybaczania, wizjonerka, podążająca jedyną według niej słuszną drogą – Drogą Radości i Miłości. Nazywana jest Szamanką Radości, ponieważ budzi radość wszędzie, gdzie się pojawia. Uwielbia podróże, śpiew, muzykę i taniec.
Alina poprowadzi nas Drogą do Radości, którą sama podąża.
www.uzdrawiajacewibracje.pl

Organizator:
Katarzyna Dziubałka – podróżniczka oraz pasjonatka rozwoju duchowego.

KONTAKT: dziubalka@gmail.com
+48 539 089 758

W celu rezerwacji jak najlepszych apartamentów i tańszych biletów lotniczych prosimy o zapisy do 10 stycznia

DARMOWY EBOOK

„Jak stać się Słońcem?”

Pobierz ten poradnik który spowoduje, że rozświetlisz swoje wewnętrzne promienie i zaczniesz świecić swoim wewnętrznym blaskiem.

Poradnik najlepiej jest czytać minimum raz dziennie przez 21 dni. Im częściej będziesz go czytał, tym szybciej to się zadzieje.

Miłego i świetlistego odbioru ci życzę!

Wszystko to zaraz po podaniu imienia oraz adresu e-mail.

 

Nie będę wysyłać Ci spamu, Twój e-mail jest u mnie bezpieczny.

Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera w celach marketingowych.
W każdej chwili możesz się wypisać.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Proszę czekać na wiadomość

Dziękuję za rejestrację!

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych