+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Dziś o przyjaźni słów kilka 

Przyjaciel, bratnia dusza jest w naszym życiu naturalnie nam potrzebny. Jesteśmy wszak istotami stadnymi (jakby to nie brzmiało, ale tak po prostu jest ).

Kiedy brakuje nam przyjaciela jest nam zwyczajnie smutno. I żadna medytacja w ciszy (choć zawsze jest wskazana ), nie zastąpi nam prawdziwej bratniej duszy, czułości, rozmowy naszych bratnich serc.

Jak więc mamy pozyskać prawdziwą przyjaźń? Co może spowodować spotkanie naszej bratniej duszy?

Kiedyś myślałam, że prawdziwy przyjaciel powinien mnie dobrze znać poprzez wspólne długie lata, jakie ze sobą spędzaliśmy. Owszem, mam taką przyjaciółkę z wczesnego dzieciństwa z którą przyjaźnię się do dzisiaj, ale mam też nowe przyjaźnie z niespełna roku.
I teraz wiem, że czasem wystarczy spojrzeć sobie w oczy i poczuć siebie nawzajem tak głębiej, bez lęku, tak prawdziwie.
(większość naszych prawdziwych być może spotkań po prostu nam umyka właśnie z lęku, ze strachu, że potem może coś się nie udać, że w rezultacie przyjdzie ból i cierpienie).

Uświadom sobie, czy może brakuje Ci odwagi? Czy może boisz się nawiązywać nowe relacje?
Jak już sobie to uświadomisz, rozpoczną się w Tobie stopniowe zmiany.
Teraz podejmij decyzję, czy tak naprawdę chcesz zmiany w swoim życiu, czy wybierasz tą nową drogę w ruchu, w odwadze działania i pokazania innej osobie, kim tak prawdziwie jesteś?
Bo kiedy już przyjdzie decyzja i intencja, to wszystko w koło zacznie Ci pomagać. Zaufaj tylko albo aż/
A jak już spotkasz tą swoją bratnią duszę, nie oczekuj od niej niczego, płyń z prądem wszystkiego, co się z nią / przy niej wydarza, bądź w pełnej ufności i akceptacji i zawsze w byciu prawdziwie sobą.
Bądź wdzięczny za wszystkie swoje przyjaźnie, nawet te które już dawno się skończyły. Wszystko zdarza się po „coś”, tak jak w przyrodzie nic nie ginie. Nie oceniaj więc tego, co było, a skup swoją uwagę na „teraz”. Z wdzięcznością zaakceptuj własne niedoskonałości (poczuj, co dzięki temu dostałeś! ) i śmiało krocz Nową Drogą do Radości.

Tego Ci życzę z całego serca! 

Z miłością radosną jak Słońce!

Alina Ananda Kummer

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych