+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w Ceremonii Radykalnego Wybaczania ♥ Skorzystajmy z wyjątkowego układu planet i Nowiu Księżyca w znaku Barana. Niechaj wewnętrzny ogień spali wszelkie niewybaczone tematy względem siebie lub innych osób dając nowy impuls do działania w oczyszczonej przestrzeni serca ♥ To doskonały moment do pozostawienia starych spraw, jesteśmy pełni mocy i zdecydowania.

Bo …kiedy wybaczysz prawdziwie, uwolnisz się, posłuchasz głosu swojego serca, rozpoczniesz swoją własną Drogę do Radości.

Radykalne wybaczanie to potężna transformacja. Gdy tego dokonasz, już na zawsze odmienisz swoje życie. Dzisiejszy dzień może stać się najwspanialszym dniem Twojego życia, ponieważ to Ty sam możesz zmienić swoją opowieść.

W czasie ceremonii wejdziesz w kontakt z tą częścią ciebie, która jest połączona ze świętością.

10 30 – 11 30 – wykład – Radykalne Wybaczania jako metoda uwolnienia bólu i cierpienia
11 30 – 12 00 – przerwa na kawę, herbatę
12 00 – 14 30 – Ceremonia w Kręgu Radykalnego Wybaczania*
14 30 – 15 30 – przerwa obiadowa
15 30 – 16 30 – rozmowa w kręgu, ćwiczenia szamańskie oraz uwalniający taniec szamański
16 00 – 18 00 – medytacja Radykalnego Wybaczania przy bębnie szamańskim, dźwiękach mis tybetańskich, misy kryształowej, gongu, dzwonków i grzechotek

Ceremonia uzdrawiającego kręgu jest oparta na tradycji amerykańskich Indian i jest to proces zapewniający prywatność i anonimowość. Wielokrotnie dowiedziono o jego skuteczności i efektywności w pomaganiu ludziom, by wybaczyli sobie i innym oraz odnaleźli spokój i szczęście.
” Kiedy ludzie biorą udział w Ceremonii, wkraczają do świętego miejsca. Wszystko poza tą przestrzenią traci na znaczeniu. Czas nabiera innego wymiaru. Emocje płyną swobodniej, ciała uczestników wypełniają się energią życia. Ta energia przenika i błogosławi wszystko wokół nich. Wszystko się odnawia I staje się uświęcone.” Sun Bear
Pokochasz siebie i swoją historię całym sercem.
Medytacja przy dźwiękach mis tybetańskich i dzwonków obudzi w Tobie naturalną chęć bycia w swojej wewnętrznej miłości i radości. Poczujesz błogi spokój, a uśmiech sam pojawi się na ustach. Te uzdrawiające dźwięki wzmocnią i utrwalą powstałe procesy. Twój umysł zaprogramuje się na pozytywne myślenie, a Ty już zawsze zechcesz podążać Drogą do Radości.

Liczba miejsc ograniczona jest do 10 osób!

Organizator: Elżbieta Czaczkowska
kontakt: 506 236 545

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych