+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Medytacja miłości

Medytacja miłości

Usiądź w jak najwygodniejszej dla siebie pozycji. Rozluźnij delikatnie gałki swoich oczu, podniebienie, kończyny rąk i nóg.

Oddychaj głęboko, spokojnie. Jesteś tylko TY i twój wewnętrzny świat.
Oddychaj spokojnie.

Wyobraź sobie, że znajdujesz się na przepięknej, bezludnej wyspie, zupełnie sam. Jesteś szczęśliwy, ponieważ piękno otaczającej cię przyrody budzi w tobie wspaniałe uczucia. Czujesz, że ta magiczna wyspa jest twoim przeznaczeniem.

Oddychaj spokojnie, oddychaj. Jesteś tylko TY i twój magiczny świat, twoja wyspa przeznaczenia.

Czujesz się szczęśliwy i bezpieczny.

Kładziesz  się  na gorącym piasku. Po chwili czujesz już, jak piasek stopniowo wnika w twoje ciało, jak wspólnie zaczynacie tworzyć jedną całość. Kojący zapach  ziemi na której leżysz, jej energia łączy się z twoją energią. Stajecie się Jednością.

Oddychaj spokojnie. Jesteś tylko TY i twój własny świat.

Jesteś sam, ale wokół wyczuwasz obecność innych istot. Słyszysz szum oceanu, który coś coś do ciebie mówi. Wsłuchaj się, co ci mówi? Może chce ci przekazać jakąś ważną wiadomość?

Oddychaj spokojnie, oddychaj. Jesteś tylko TY i twój magiczny świat, twoja wyspa przeznaczenia.

Jesteś sam, a czujesz się tak bezpiecznie!
Wyczuwasz jakąś subtelną energię miłości, miłości do siebie i do wszystkich istot na całym świecie. Czujesz też, że kochasz i jesteś kochany. To cudowne uczucie sprawia, że wszystkie komórki w twoim ciele zaczynają się uśmiechać do siebie, a każda komórka przesyła uśmiech miłości do kolejnej, i tak dalej, i tak dalej. Czy widzisz, które części twego ciała mają najwięcej uśmiechu? Może są to twoje oczy? A może stopy? A może jakaś inna część twojego ciała?

Oddychaj spokojnie, oddychaj. Jesteś tylko TY i twój magiczny świat.

Słońce świeci i swoimi promieniami oświetla twoje wspaniałe ciało. Czujesz, jak gorące promyki słońca pieszczą je i czujesz jak szepcą ci o bezgranicznej miłości do ciebie, do całego świata. Wiesz, że te uzdrawiające promyki karmią swym światłem miłości twą duszę i ciało. Czujesz się cudownie bezpieczny i szczęśliwy.
Twój stan błogości i głębokiego relaksu powoduje, że z każdym oddechem wzrasta twoje uczucie miłości do siebie i do całego świata. Poczuj, jak bardzo kogoś kochasz. Kto to jest? O kim właśnie teraz pomyślałeś? A może jest to ktoś, kto tak bardzo potrzebuje twojej miłości?

Teraz poczuj, jak kochasz wszystkie czujące istoty. Prześlij tym wszystkim istotom  swoją bezwarunkową, najczystszą miłość, twoje cudowne serce.

Oddychaj spokojnie, oddychaj. Jesteś tylko TY i twój magiczny świat.

Czujesz teraz, jak lekki powiew wiatru delikatnie pieści twoje ciało, jak stopniowo, kolejno dotyka twoich części ciała, jak szepce z miłością o tym, jak jest piękne. Jest ci błogo i cudownie!
Cieszysz się tą chwilą, czujesz swoje piękno, jak nigdy dotąd i wiesz, że tak jest. Oto ty, piękny, wolny i szczęśliwy!
Czujesz miłość do siebie i do całego świata.
Oddychaj spokojnie, oddychaj.

I oto słyszysz śpiew przelatujących ptaków! Tak czysty i prawdziwy jest ten śpiew! Koi on twoje serce, napawa jeszcze większą miłością do tych cudownych istot, do całego świata.

Oddychaj spokojnie, oddychaj!

Jesteś sam na tej magicznej wyspie, ale wcale nie czujesz samotności. Czujesz się tak bardzo połączony ze wszystkim, co cię tu otacza. Jesteś w samym centrum tego magicznego świata, bezpieczny i spokojny. Czujesz, jak bardzo wspiera cię otaczająca przyroda, każda roślina, drzewo, ptak, ocean, każdy powiew wiatru, złoty piasek i cudowne uzdrawiające słońce! Czujesz, jak stopniowo ze wszystkim stajecie się Jednością.

Oddychaj spokojnie, oddychaj. Jesteś tylko TY i twój magiczny świat, twoja wyspa przeznaczenia.

Teraz twoja cudowna energia, przepełniona czystą, najprawdziwszą miłością zaczyna zlewać się z energią otaczającej cię przyrody. Rozpoczyna się magiczny taniec, a wiatr i ocean podają temu rytm, a śpiew ptaków tworzy razem niebiańską pieśń, pieśń miłości, wolności i szczęścia całego świata. Szalony, szamański taniec radości! Taniec czystej miłości!

 Oddychaj spokojnie, oddychaj! I tańcz!

I tworzy się cudowny wir, wirujesz w tym szalonym tańcu miłości. Zaczynasz spostrzegać, jak jakieś postacie stopniowo wpadają w ten niebiański wir, powoli rozpoznajesz je, i czujesz jak przepełnia je potężna wibracja miłości. Wirujecie szczęśliwi po całym świecie, wszechświecie, a tych znanych i nieznanych twarzy jest coraz więcej i więcej. Cała przyroda, cały wszechświat z wami wiruje. Stajecie się Jednością. Jedną jedyną najprawdziwszą energią miłości.

Oddychaj spokojnie, oddychaj.

Czujesz teraz wszechobecną miłość do siebie i wszystkich czujących istot. Pozostań z tym uczuciem błogości jeszcze chwilę.

Teraz weź głęboki wdech i wydech, wdech i wydech, wdech i wydech.

Powoli powracasz tu i teraz. Delikatnie, w dowolnym dla siebie momencie poruszaj pacami rąk i nóg. Przeciągnij się, wyciągnij ręce i nogi. Czujesz się spełniony, zrelaksowany, wypełniony czystą energią miłości. Ten cud pozostanie w twoim sercu już na zawsze, gdziekolwiek będziesz. Wiesz już, że świat i wszechświat i wszystkie czujące istoty tworzą z tobą Jedność. Już wiesz, jak ważna jest bezgraniczna miłość do siebie i wszystkich wokół.
Budź się z miłością dziś tu i teraz, jak i każdego cudownego poranka. Niech każdy twój wspaniały dzień przepełni potężna moc MIŁOŚCI. Z miłością i dla miłości wróć tu i teraz.

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych