+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Szamańska Radość – Kreacja rzeczywistości 

Jeśli czujesz smutek, nie masz radosnej energii w sobie i zwyczajnie nic Ci się nie chce – to  jest dla Ciebie!

Jeśli masz radość w sobie i dużo się uśmiechasz – to jest również dla Ciebie!

 

W czasie warsztatu:

– odnajdziesz swój wewnętrzny uśmiech i nauczysz się go dawać innym

– poznasz różne techniki szamańskie, które dadzą ci radość i zaczniesz je później stosować w swoim codziennym życiu

– nabierzesz energii do działania w świetle miłości, radości i spokoju

– obudzisz w sobie swoje wewnętrzne dziecko, wdzięczność i radość, która da ci siłę do działania- rozpoznasz moc dźwięku w sobie i moc ruchu prowadzonego mądrością Twojego ciała – zatańczysz swój własny szamański taniec radości!
– doznasz kąpieli dźwięków gongu, mis tybetańskich, dzwonków, szamańskich grzechotek i kamertonów OM, DNA i Anielskich

– dotrzesz do głębi własnego serca, odczujesz radość i miłość, która nie ma żadnych warunków i obudzi się w Tobie błogi spokój – Ananda

„Bo kiedy masz radość w sercu, pojawia się miłość. Kiedy masz miłość i radość budzi się błogi spokój.  A kiedy masz spokój w sercu, jesteś prawdziwie wolny, bezpieczny i szczęśliwy.”

Termin: 28-29.03.2020 (weekend)

Rezerwacja miejsca następuje przez zgłoszenie telefoniczne lub mailowe

Opinie o prowadzącej:

Alina Ananda była cudowna, poczułam silną więź z Nią od momentu, kiedy zaczęłyśmy rozmawiać, szczególnie w trakcie śmiechu! Nie byłam pewna czego sie spodziewać na początku, ale bardzo szybko byłam mile zaskoczona jej wiedzą, doświadczeniem w dziedzinie duchowości i wewnętrznej mądrości. Pomogła mi zrozumieć rzeczy z mojej przeszłości. Zrozumiałam jak moje wydarzenia z przeszłości wpłynęły na moją obecną chwilę. Jestem bardzo wdzięczna za sesję, czuję sie lżejsza i szczęśliwsza. Zdecydowanie poleciłabym jej usługi moim najbliższym przyjaciołom i rodzinie.

Justyna Anglia

Warsztat Ali Kummer „Przez życie ze świadomością serca” odbieram jako połączenie duchowej drogi rozwoju osobistego z pomocą w odblokowaniu bieżących blokad indywidualnych sfer życiowych. Zajęcia w ciągu dnia działają interaktywnie i łączą w sobie różne techniki od tradycji tybetańskich, rytuałów oczyszczających i dających energię, poprzez jogę radości i naukę rozróżniania między umysłem a sercem, do najnowocześniejszych technik radykalnego wybaczania i kodowania pozytywnych treści w oparciu o pracę z ciałem. Każdy moduł jest prowadzony płynnie, z uważnością na przebieg procesów u każdego z uczestnika grupy. Poszczególne zajęcia przeplecione są cudownymi medytacjami, a wieczory zwieńczone są odprężającym koncertem w wykonaniu Ali na misach tybetańskich, bębnie oceanicznym, kamertonach, dzwonkach i innych magicznych instrumentach, które  wprawiają uczestnika w głęboki relaks i gwarantują głęboki sen.

Ewa Wysocka

Przyjechałam na warsztaty z pewnym ciężarem, który stworzył, a raczej utkał mój umysł. Mówię „utkał”, bo czułam się zamknięta w kokonie, moje serce było w nim zamknięte i patrzyło smutno przez gęstą sieć. Od pierwszej chwili poczułam, że ta sytuacja jest stworzona dla mnie, abym mogła krok po kroku uwalniać się z tej sieci. Uczestnicy i ja – nasze problemy, z którymi tu przyjechaliśmy były w pewien sposób podobne, uzupełnialiśmy się na drodze oczyszczania  i każde z nas potrzebowało drugiego tak by w pełni przepracować swój problem.  Uzupełnialiśmy się i wspieraliśmy czasem zupełnie nieświadomie (bez angażowania umysłu), z serca, bez wysiłku, lekko, magicznie i zwyczajnie zarazem. Joga radości rozruszała radośnie tą  moją misternie utkaną sieć, a medytacje, rozmowy, zwykły – niezwykły spacer do lasu powoli przecinały kolejne nicie sieci, by w końcu rozstać się z nią całkowicie podczas ostatniej medytacji Ali i otwartości mojego pięknego serca. Kocham siebie i akceptuję swoją doskonałość w niedoskonałości i niedoskonałość w doskonałości, bo poczułam, że wszystko jest doskonałe. Nawet nasze słabości i chwile trudności są po to, by zauważyć siebie i obdarzyć jeszcze większą miłością. Ten wspaniały czas, który spędziłam z Aliną i pozostałymi uczestnikami jest dla mnie drogowskazem. Otwieram się na nowe – z miłością, radością i spokojem. Dziękuję!

Ania

Na początku wielkie zagubienie. Później krok po kroku odkrywanie tego co najważniejsze, czyli własnego serca. Smutek, łzy, radość, śmiech, spokój i w końcu zrozumienie, że to wszystko jest dobre. To wszystko jest częścią Ciebie. Dzięki sesjom i warsztatom z Aliną, tym magicznym momentom z nią, zaczynam to wszystko rozumieć. Jest coś Większego co nad Tobą czuwa i co prowadzi Cię przez całe życie. Oddaj się temu i pozwól się prowadzić. Dziękuje za wspaniały czas.

Gabriel

Ala pięknie wchodzi w przestrzeń medytacji, otwierając się na misterium jej wewnętrznego widzenia.
Jej wizja metaforycznie dotyczy prawdopodobnych archetypicznych przyczyn problemu i w tejże wizji następuje jego spontaniczne rozwiązanie.
Proces ten ma za zadanie uruchomić pozytywny splot wydarzeń w twoim życiu, które pozwolą ci na wyjście z kręgu przyczyn twojego cierpienia.

Monika Burzyńska

Alina Ananda Kummer jest wspaniałą, ciepłą i przepełnioną radością i pozytywną energią Istotą. Kiedy ją poznałam zdawało mi się, że moje życie nie ma sensu. To Ona przez swoją intuicję i wspaniałe umiejętności terapeutyczne, sprawiła że spojrzałam na moje życie  z innej perspektywy. Pomogła mi otworzyć serce a moje negatywne przekonania przekształciła w same pozytywy.

W czasie cudownych sesji odkryłam swoje pasje.

Alina jest też mistrzynią w relaksacyjnej grze na misach, gongu, dzwonach rurowych i niezapomnianym, przepięknie brzmiącym bębnie oceanicznym. Każdy powinien to przeżyć.  Dziękuję Kochana Alu.

Danuta

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych