+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Z radością w sercu zapraszam Cię na koncert gongów, mis tybetańsko – nepalskich, dzwonków, bębna szamańskiego, bębna oceanicznego, dzwonów rurowych, grzechotek i kamertonów OM, DNA, Słońca i Ziemi.

Koncert rozpocznę oczyszczającymi oddechami i medytacją wprowadzającą do ciszy i spokoju, a w rezultacie do radosnego serca.

Jako szamanka radości poprzez wibrację dźwięku obudzę w Tobie Twoje wewnętrzne dziecko, tak by zostało już z Tobą na zawsze.

Uśmiechniesz się do siebie i do swojego życia, zrelaksujesz i uzdrowisz swoje ciało także na poziomie fizycznym. Odpowiednie dźwięki mogą być lekarstwem na różne choroby, mogą dodawać dużo energii, poprawiać znacznie samopoczucie, łagodzić bóle. To doskonały relaks i odprężenie na wszystkich poziomach.

Cały świat jest przecież wibracją dźwięków o różnych częstotliwościach. Są dźwięki przez nas słyszalne i niesłyszalne, te które nas uzdrawiają, i te które nam szkodzą. Obecna nauka, która zajmuje się wpływem wibracji poszczególnych dźwięków na ciało człowieka nazywa się sonoterapią. Naukowcy udowadniają, jaką moc ma dźwięk i jak może nam pomóc.
Dźwięki o odpowiedniej wysokości i częstotliwości powodują wyciszenie i uspokojenie naszych komórek, odżywiają je i wzmacniają.

Zagram dla Ciebie z miłością i radosnym sercem.

KIEDY: 11 października 2020 g. 18:00

GDZIE: SHANTI Yoga Studio, 42 Pułku Piechoty 6-8, 15-147 Białystok

KOSZT: datki dobrowolne

Zadbaj o swój własny komfort i weź swój ulubiony i ciepły kocyk, czy śpiwór.

PROWADZĄCA: ALINA ANANDA KUMMER – Szamanka Radości, wizjonerka, twórczyni metody „Uzdrawiania Kodu Duszy”. Certyfikowana Trenerka Radykalnego Wybaczania Instytutu Colina Tippinga, Bioterapeutka Metody Zdenka Domancica, trenerka Jogi Śmiechu metodą dr. Kataria School of Laughter Yoga, certyfikowana terapeutka pracy z dźwiękiem. Prowadzi kręgi, warsztaty, sesje indywidualne dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoje dotychczasowe życie, by móc prawdziwie cieszyć się sobą i swoim życiem.

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych