+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Jesteśmy jednym polem energii 

To, co nas spotyka jest tworem naszych myśli, wypowiadanych słów i czynów.To nasze wibracje tworzą otaczającą nas rzeczywistość. Zaszliśmy już tak daleko, że musimy się oddalać od siebie fizycznie po to by stopniowo zbliżać się do siebie tak wewnętrznie, z poziomu naszego serca.
Co narozrabiała nasza tajemnicza podświadomość? Co nawtłaczaliśmy jej w pogoni za tak zwaną mamoną, że aż ziemia zawirowała w chorym polu energii tego szalonego wirusa?

I teraz właśnie przyszedł czas odpuszczenia, czas zwolnienia i czas siania nowych plonów. Tak, z wiosną przychodzi zawsze nowa energia.

Połączmy się więc wszyscy i swoimi dobrymi myślami, słowami i czynami zacznijmy kreować naszą Nową Rzeczywistość. Odpuśćmy nasze racje, nie – racje, nasze lęki o byt czy nie – byt, naszą ważność, czy też nie – ważność. Zacznijmy wreszcie po prostu siebie kochać! Zacznijmy cieszyć się chwilą w pełnym szacunku do siebie i wszystkich żyjących Istot. Jak siebie ukochasz, ukochasz każdego! I wreszcie przestaniesz zazdrościć, oceniać i wysyłać wokół tą chorą energię.

Wspólnie oczyścimy to nasze pole energii czystymi intencjami, wdzięcznością, miłością, radością i spokojem. Budźmy nasze wewnętrzne Słońca, tak by nasze promienie łączyły się i rozświetlały całą naszą planetę. Miłość jest największą mocą, a w połączeniu potrafi zdziałać cuda. Zaufaj sobie i otwórz serce, a chore pole się stransformuje, zniknie i narodzi się Nowa Wibracja Radości i Pokoju, nasza Nowa Rzeczywistość!

 

Z miłością radosną jak Słońce!

Alina Ananda Kummer

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych