+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Emocje, które tłumisz w sobie zostawiają w twoim systemie trwałe ślady, a w rezultacie powodują choroby. Pozwól sobie na uwolnienie tego, co czujesz bez nazywania i bez przywiązywania się. Trudne emocje możesz całkowicie uwolnić tylko wtedy, kiedy prawdziwie wsłuchasz się w to, co w danej chwili czujesz. Jeśli chcesz płakać, płacz i nie powstrzymuj się przed tym. Jeśli czujesz, że musisz wyjść, wyjdź i ruszaj się, bo ruch będzie ci niezwykle pomocny. Jeśli czujesz, że chcesz krzyczeć, krzycz, a nawet bij w poduszkę. Wsłuchuj się w swoje ciało, bo ono nigdy nie kłamie i  da ci najlepszą podpowiedź. Oddychaj przy tym świadomie i wydychaj wszystko to, co zakłóciło twój spokój.
A kiedy oczyścisz się tak do końca, zdziwisz się, bo samoistnie pojawi się wyzwalający śmiech. I śmiej się wtedy głośno, bo nic tak nie oczyszcza jak właśnie śmiech. To śmiech pozwoli ci z lekkością spojrzeć na to, co spowodowało wcześniej twój ból, a ty sam zdystansujesz się i spojrzysz na to „coś” już z innej perspektywy. Ale bądź przy tym prawdziwy i odczuwaj wszystko w ciele.
Teraz zrób miejsce na nową informację, wprowadź w to miejsce uzdrawiające światło, miłość, radość, spokój i wdzięczność za nowe wspaniałe i doskonałe przecież doświadczenie.

DARMOWY EBOOK

„Jak stać się Słońcem?”

Pobierz ten poradnik który spowoduje, że rozświetlisz swoje wewnętrzne promienie i zaczniesz świecić swoim wewnętrznym blaskiem.

Poradnik najlepiej jest czytać minimum raz dziennie przez 21 dni. Im częściej będziesz go czytał, tym szybciej to się zadzieje.

Miłego i świetlistego odbioru ci życzę!

Wszystko to zaraz po podaniu imienia oraz adresu e-mail.

 

Nie będę wysyłać Ci spamu, Twój e-mail jest u mnie bezpieczny.

Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera w celach marketingowych.
W każdej chwili możesz się wypisać.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Proszę czekać na wiadomość

Dziękuję za rejestrację!

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych