+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

,,Droga Radości – drogą do szczęśliwego życia!”

„Najwyższym celem Twojego życia jest być sobą najlepiej jak możesz i żyć każdą chwilą najpełniej jak to jest możliwe.”

Twoje życie nie musi być takie poważne, a ja zapraszam Cię do naszej wspólnej zabawy! Zapraszam Cię na spotkanie z Twoją wewnętrzną radością!

Godz. 10 00 – 11 30 – joga śmiechu!

Dowiesz się, jak można żyć w tych najwyższych wibracjach na co dzień. Poznasz praktykę jogi śmiechu i zrozumiesz, że śmiech możesz praktykować.

Bo… śmiech to zdrowie! Śmiech to siła, która napędza do działania w lekkości i miłości. Kiedy Ty się śmiejesz, śmieje się cały świat!
Gelotologia jest dziedziną badań nad śmiechem i jego wpływem na zdrowie. Termin ten jest często używany także w znaczeniu terapia śmiechem, ponieważ opiera się na założeniu, że spontaniczny śmiech pomaga odreagować stres, konflikty czy frustracje. Nauka mówi o korzyściach, jakie wnosi śmiech do naszego organizmu.
Zalety śmiechu:
– dostarcza świeżej dawki endorfin i poprawia nastrój
– wzmacnia system immunologiczny i wspomaga samoleczenie się organizmu
– sprzyja lepszej wydajności i kreatywności, dostarcza więcej tlenu do organizmu, poprawia pamięć
– ułatwia kontakty społeczne, dzięki wewnętrznej pogodzie ducha, którą daje praktyka śmiechu łatwiej przyciągnąć znajomych i przyjaciół
– pozwala przejść ze śmiechem przez wyzwania, które nam stawia życie, daje więcej spokoju i dystansu, otwiera na nowe rozwiązania.

Warsztat rozpoczniemy tańcem intuicyjnym, a zakończymy medytacją uśmiechniętego serca i kąpielą w dźwiękach mis tybetańskich, dzwonku Koshi i kamertonu OM.
Ubierz się luźno, wygodnie i poddaj się radości, która już na czeka Ciebie! Wspólnie stworzymy olbrzymi wulkan śmiechowy, ha, ha! 🙂 🙂
Czas trwania 1,5h (w tym relaksacja)
11 45 – 13 30 – Szamańskie techniki uwolnienia i powitania Twojej Nowej Drogi Życia.
Uwolnisz się i posłuchasz głosu swojego serca.
To Twoja miłość poprowadzi Cię do całkowitego uwolnienia z dawnych historii i ukaże Ci drogę do samouzdrowienia.
Pradawne techniki pochodzące od syberyjskich szamanów ułatwią Ci ten proces i pomogą Ci zostawić za sobą wszystko to, co już nie jest Ci potrzebne. Wejdziesz na nową ścieżkę swojego życia w zrozumieniu i w prawdzie. Odzyskasz swoją moc i to, kim naprawdę jesteś. To będzie potężna transformacja. Gdy tego dokonasz, już na zawsze odmienisz swoje życie. Ten dzień może stać się najwspanialszym dniem Twojego życia, ponieważ to Ty sam zmienisz swoją opowieść.

Pamiętaj, że:

”Życie jest o wiele łatwiejsze, kiedy zaczynasz ufać, że Wszechświat dba o Ciebie,
że wszystko co Ci się przydarza, jest dla Ciebie a nie przeciwko.”
Coilin Tipping

ZMIEŃ SWOJĄ HISTORIĘ, NIE OCENIAJ, A PO PROSTU ZAUFAJ!
13 30 – 14 30 – przerwa obiadowa
14 30 – 15 30 – medytacja „Oddech – wiatr Twojej duszy” przy dźwiękach mis tybetańskich
15 30 – 16 45 – przerwa na herbatę
16 00 – 18 00 – Krąg Miłości Życia – spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem
Kiedy spotkasz się ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem, już zawsze będziesz do niego wracał. Pokochasz siebie i swoją historię całym sercem.
Medytacja przy dźwiękach mis tybetańskich i dzwonków obudzi w Tobie naturalną chęć bycia radosnym. Poczujesz błogi spokój, a uśmiech sam pojawi się na ustach. Te uzdrawiające dźwięki wzmocnią i utrwalą cały ten radosny proces. Twój umysł zaprogramuje się na pozytywne myślenie i stworzy nowe pozytywne synapsy.
Radość jest najwyższą wibracją. Kiedy jesteśmy radośni, tworzymy wokół siebie energetyczny wir pozytywnych wibracji, a czym wibrujemy, to dokładnie „to” przyciągamy do swojego zewnętrznego świata. Tak działa siła rezonansu.
Zapraszamy Cię radosnym sercem do naszego Kręgu Miłości Życia.

Uwierz w siebie!
Uwierz w swoją radość!
Bo… ona właśnie przychodzi do Ciebie!

„W stanie pełnej uniesienia, nieopisanej radości, jesteście w spokoju ze wszystkim, co kiedykolwiek zrobiliście. Kiedy wypełnia was radość życia, nie jesteście w stanie mieć wyrzutów sumienia, czuć się niepewni, pełni strachu, gniewu, czy też myśleć, że czegoś wam brakuje. W stanie radości jesteście spełnieni, kompletni i życie, mądrość oraz kreatywność płyną jak potężna rzeka z wnętrza, waszego jestestwa. W stanie radości jesteście natchnieni w głębi waszego serca do granic wielkości.”
Ramtha
[Warsztat będzie prowadzony intuicyjnie, w zależności od potrzeb grupy]

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych