+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Huna opiera się na 7 przesłaniach:

Ike – wszystko jest projekcją twojego umysłu, jeśli myślisz, że nie dasz rady, to nie dasz, a jeżeli wierzysz, że ci się powiedzie, to tak dokładnie będzie. Tylko ty sam jesteś twórcą swojego życia i tylko od ciebie zależy, jaki ten twój świat będzie. Twoje myśli kreują twoją rzeczywistość, więc czy nie lepiej myśleć pozytywnie? Resetuj więc codziennie stare negatywne myślenie i drąż w swoim umyśle nowe, czyli twoją własną radosną ścieżkę pozytywnego myślenia.

Kala – twój świat nie ma żadnych ograniczeń, a jeśli cokolwiek go ogranicza, to tylko twój umysł. Wszystko we wszechświecie jest dla ciebie możliwe. Twoja wolność, to tworzenie takiego życia, jakie tylko chcesz mieć.

Makia – energia podąża za uwagą. To, na co skierujesz swoją uwagę i o czym myślisz, to zasilasz i projektujesz w swoim życiu. Jeśli jakąkolwiek czynność wykonujesz z prawdziwą uważnością, dasz jej całe 100% swojej uwagi, wiedz, że wykonasz ją właściwie i dla dobra swojego, dla dobra wszystkich wokół, całego świata i całego wszechświata.

Manawa – wszystko jest tu i teraz. To właśnie teraz jest czas twojej mocy. Tylko ta obecna chwila ma największą siłę do twojego działania. Nie patrz ani w przeszłość ani w przyszłość, bo to jedynie rozprasza twoje działanie. Jesteś zbudowany z przeszłych doświadczeń, wiesz być może czego chcesz w przyszłości, więc zakotwiczaj się w swoich decyzjach i działaniu właśnie w tu i teraz. Zawsze doprowadzi cię to do tego, co dla ciebie i twoich bliskich jest najlepsze.

Aloha – to permanentny stan szczęścia, kiedy to serce , umysł i dusza są połączone w wibracji radości, miłości i spokoju.

Mana – cała moc pochodzi z wnętrza. Wewnątrz są twoje myśli, wszystkie możliwości, twoje talenty i marzenia. Masz tam wszystko, co ci jest potrzebne do stworzenia takiego życia, jakie tylko zechcesz. Masz niezwykłą moc, więc działaj.

Pono – rezultat jest miarą prawdy. To co cię otacza, jakich masz ludzi wokół siebie, jaką masz pracę, jakie życie sobie stworzyłeś, to wszystko odzwierciedla twoje przekonania i jest miarą twojej wewnętrznej prawdy. Jeśli czujesz radość podczas wykonywania jakiejś konkretnej czynności, najpewniej jesteś na dobrej drodze i to co robisz jest dla ciebie.

DARMOWY EBOOK

„Jak stać się Słońcem?”

Pobierz ten poradnik który spowoduje, że rozświetlisz swoje wewnętrzne promienie i zaczniesz świecić swoim wewnętrznym blaskiem.

Poradnik najlepiej jest czytać minimum raz dziennie przez 21 dni. Im częściej będziesz go czytał, tym szybciej to się zadzieje.

Miłego i świetlistego odbioru ci życzę!

Wszystko to zaraz po podaniu imienia oraz adresu e-mail.

 

Nie będę wysyłać Ci spamu, Twój e-mail jest u mnie bezpieczny.

Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera w celach marketingowych.
W każdej chwili możesz się wypisać.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Proszę czekać na wiadomość

Dziękuję za rejestrację!

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych