Spotkania weekendowe

Temat 3 zjazdu z Jadwigą Anmerona

Techniki łączenia się z wyższym „ja” – własnym lub innej osoby

1. Nauka łączenia się z Wyższym „ja” – źródłem miłości, mądrości i mocy.
2. Wyższe „ja” to nasza Wyższa Inteligencja, która jest częścią osobowości każdego z nas, to pulsujące światło boskości w nas. Na tym poziomie boskiego bytu będziemy rozwiązywać swoje problemy i problemy klienta.
3. Nauczyliśmy się dzielić świat na swój i ten obcy. Ten mój – to świat przyjazny, ten obcy – to wróg. Będziemy uczyć się łączyć oba te światy.
4. Nasze życie sterowane jest z reguły z poziomu głowy i zapomnieliśmy, że jest coś, co nas prowadzi, nasze Wyższe „ja”. To nasza wolna przestrzeń, połączona z całym wszechświatem. Będziemy poznawać techniki i praktyki przecierania ścieżek i kontaktu z naszym Przewodnikiem we Wszechświecie.

*********************************************************

Temat 2 zjazdu z Jadwigą Anmerona

Przygotowanie przestrzeni do pracy z energią: własną, innej osoby i pomieszczeń

Od wielu tysięcy lat we wszystkich kulturach świata wszystkie ceremonie zaczynały się od oczyszczania ciała, duszy i ducha.
„Jestem światłem, światło jest we mnie, światło jest wokół mnie i światło mnie prowadzi. Jestem światłem.”

1. Nauka pracy z energią własną i innej osoby poprzez różne techniki oczyszczania.
– oczyszczanie na poziomie duszy, ducha i ciała.
– oczyszczanie ciała poprzez diety, zioła, usuwanie toksyn, głodówki, szamanie oczyszczają ciało i przestrzeń dodatkowo dymem.
[ciało i przestrzeń jest zawsze łatwiej oczyścić niż naszą duszę i ducha]
– zrozumienie, że najważniejszą sprawą jest przede wszystkim zadbanie o siebie, oczyszczenie siebie ze wszystkich obciążeń mentalnych, cielesnych i materialnych.
2. Oczyszczanie na poziomie emocji.
Oczyszczanie na początku wzbudza niepokój, ponieważ pokazuje nam wcielenia, gdzie nie byliśmy światłem. Zawsze, kiedy decydujesz się na podjęcie jakiejkolwiek zmiany w swoim życiu, czy stoisz nad jakimś wyborem czy też nowym etapem w swoim życiu, wskazane jest najpierw oczyszczanie. Stara zasada szamanów, ale i nie tylko, mówi „pozostaw to co stare, aby mogło narodzić się nowe”. Najlepszym przykładem jest tu nasza natura. Wyobraź sobie jesienią stare drzewo, które zrzuca swoje wszystkie suche liście. Proces tej transformacji polega na tym, że te liście zapadają pod ziemię, dają tam swoje nasiona, po to, żeby na nowo się narodzić.

3.Uwolnienie przeszłości ze wszystkich poziomów energetycznych.
Aby stworzyć twórczy związek w jakiejkolwiek dziedzinie życia, potrzebna jest nam wiedza i siła, tak, żeby dawne relacje nie miały wpływu na nasze życie obecnie i na naszą przyszłość. Aby proces oczyszczania był pełny, będziemy uczyć się, jak możemy pożegnać i całkowicie uwolnić naszą przeszłość ze wszystkich poziomów energetycznych. Poznamy różne techniki, które nam w tym pomogą. Oczyszczanie jest formą zrozumienia, kreatywną transformacją i wyjściem z tego, co do tej pory widzieliśmy oraz podniesieniem swojego poziomu świadomości.

4. Techniki łączenia się z Wyższym Ja , źródłem miłości, mądrości i mocy – własnym lub innej osoby
Wyższe Ja to nasza Wyższa Inteligencja i jest ona częścią osobowości każdego z nas, to pulsujące światło boskości w Tobie. Na tym poziomie boskiego bytu będziemy rozwiązywać swoje problemy i problemy klienta. Nauczyliśmy się dzielić świat na swój i ten obcy. Ten mój – to świat przyjazny, ten obcy – to wróg. Będziemy uczyć się łączyć oba te światy.
Nasze życie sterowane jest z reguły z poziomu głowy i zapomnieliśmy, że jest coś, co nas prowadzi, nasze Wyższe Ja. To nasza wolna przestrzeń, połączona z całym wszechświatem. Będziemy poznawać techniki i praktyki przecierania ścieżek i kontaktu z naszym Przewodnikiem we Wszechświecie.

*********************************************************

Plan pierwszego spotkania naszego

Centrum Wiedzy Ty i Wszechświat
Temat 1-2 października 2016, godz. 10 00 – 18 00

czytaj więcej 

Oczyszczenie systemu energetycznego na wszystkich poziomach: ciało fizyczne, ciało eteryczne, astralne, mentalne, intuicji, karmiczne, ciało korony.

1.Szamańskie techniki oczyszczania własnej energii, energii od innych, od danych miejsc i od przyszłych klientów.
2. Olejki, zioła(takie jak bursztyn, cedr, kopal, żywica, lawenda, mirra, szałwia, drewno sandałowca itp.) – nauka oczyszczania pomieszczeń.
3. Nauka pracy z klientem.
4. Świadome respektowanie swoich granic i granic innych.
5. Przygotowywanie miejsca do swojej pracy i przywoływanie duchowych Przewodników.
6. Element wody i element ognia jako dwa żywioły służące do oczyszczania:
* woda jako odwieczne źródło emocji i uczuć;
– połączenie ze wszystkimi Istotami Wodnymi, połączenie ze światem uczuć, który były, są i zawsze będą.
* ogień jako powstający wschód i zachód słońca
– odkrycie ognia w nas i w naturze
– transformowanie emocji przy pomocy żywiołu ognia;
– spotkanie z Aniołami i Mistrzami ognia
7. Ametyst – promień
*ametyst jako jedyne światło idące z podziemi – magicznych podziemnych świątyń:
– służy do najsilniejszych transformacji w ciele i duszy, ochrania aurę, fioletowe światło i Aniołowie, Mistrzowie są tu mocą oczyszczania,
Anioł Zadkiel (kobieta i mężczyzna)

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych