+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Medytacja przed snem

Medytacja  przed  snem

Połóż się na plecach, złącz obie stopy, ułóż kolana na zewnątrz i przyciągnij podeszwy stóp jak najbliżej krocza (pozycja jogi- badhakonasana). Połóż ręce wzdłuż ciała i zamknij oczy. Rozluźnij ramiona, mięśnie brzucha, rozluźnij wszystkie napięte mięśnie stawów biodrowych i otwórz wewnętrzną stronę ud, poddając się z lekkością sile grawitacji. Jeżeli w którymś momencie nie będziesz czuł się komfortowo, po prostu wyprostuj swoje nogi i ułóż swoje ciało tak, żeby było ci wygodnie.

Oddychaj spokojnie i równo.

A teraz skieruj swój wewnętrzny wzrok na palce stóp i zauważ delikatne światełko idące od małego twojego palca twojej lewej stopy. Powoli spójrz teraz na prawą stopę i zauważ, że dokładnie to samo dzieje się z twoją prawą stopą.

Światło, które pojawiło się na twoich stopach jest światłem zdrowia, radości i miłości.

Oddychaj spokojnie.

Zauważ, jak twoje uzdrawiające światło stopniowo przesuwa się do łydek, kolan i ud, uzdrawiając wszelkie znajdujące się tam niedoskonałości, a zarazem rzeźbiąc twoje cudowne,
piękne ciało. To wspaniałe uczucie, jedyne w swoim rodzaju!

Oddychaj spokojnie i równo.

Teraz magiczne światło przesuwa się do pachwiny, następnie bioder i okolic brzucha, oświetlając i uzdrawiając wszystkie organy znajdujące się tam (poczuj, które potrzebują więcej uzdrawiającego światła i zatrzymaj się tam dłużej, aż jaskrawe światło dogłębnie wypełni właśnie te, najbardziej potrzebujące miejsca).

Oddychaj spokojnie, w cudownym stanie rozluźnienia. Oddychaj.

Teraz swój wewnętrzny wzrok skieruj na serce i wypełnij je po brzegi swym uzdrawiającym światłem.

Widzisz, jak jest świetliste, czujesz jego potężną siłę, i wiesz już, że twoje serce w cudowny sposób zostaje uzdrowione.

Dalej twoje uzdrawiające światło wędruje po kręgosłupie do płuc i leczy najpierw lewe płuco, następnie prawe.

Oddychaj spokojnie.

Twoje światło dochodzi już do gardła, jamy ustnej i uzdrawia wszystkie te miejsca tam, które
najbardziej tego potrzebują. Dalej światło kieruje się do twoich uszu, całkowicie oświetla
najczystszym światłem twoje oczy i idzie dalej, do twojej lewej i prawej półkuli twego mózgu. Wykonuje tam uzdrawiający taniec, taniec światła, który tworzy znak nieskończoności i w doskonały sposób synchronizując obie twoje półkule. Widzisz ten przepływ światła z lewej półkuli do prawej w znaku nieskończoności. Pobądź tam jeszcze, niech uzdrawiające, magiczne światło uzdrowi wszystkie komórki lewej i prawej półkuli, niech potężna moc magicznego światła płynie i płynie.

Oddychaj spokojnie, oddychaj.

I oto twoje cudowne światło zaczyna stopniowo wychodzić z twego wnętrza poprzez czubek głowy, tworząc wokół niej najcudowniejszą, świetlistą aureolę. Aureola ta poszerza swój krąg i otacza swym magicznym światłem całe twoje ciało. I oto stajesz się najpiękniejszym światłem, Światłem Mocy Miłości, Światłem Uzdrowienia.

Rozpiera cię wszechogarniająca radość i czujesz, jak z twego światła zaczynają wychodzić stopniowo promyczki, najpierw małe, potem coraz większe i większe. Zauważasz obok podobne światełka, podobne słońca! Może to ktoś bardzo ci bliski, może przyjaciel? A może zupełnie nieznana ci dotąd istota? Łączycie się w cudowny sposób swoimi promykami i stajecie się Jednością. Przepełnia was niewyobrażalna siła miłości, siła uzdrowienia. Poczujcie to całym sobą. Pobądźcie jeszcze przez chwilę w tej cudownej sile magicznego zespolenia! Jesteście teraz jednym światłem! Światłem Miłości, Radości i Zdrowia!

A teraz powoli, w dowolnym dla siebie momencie powracasz tu i teraz, w pełni zdrowia i sił, i tej wielkiej miłości, która ma moc uzdrawiania. Niech ta radość trwa wiecznie w twym sercu!

 

Copyright ® 2009

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych