+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Medytacja dobrego zdrowia

Medytacja dobrego zdrowia

Ułóż się wygodnie,  jak najwygodniej. Weź głęboki wdech, wydech, oddychaj coraz to spokojniej i spokojniej.

Wdech, wydech. Wdech, wydech. Wdech, wydech.

Wyobraź sobie,  że jesteś na pięknej plaży.

Wiatr delikatnie muska, a raczej pieści twoje ciało, a ty leżysz na miękkim piasku i czujesz się szczęśliwy, bardzo szczęśliwy.

Wdychasz zapach pobliskich sosen, wdychasz świadomie, bo wiesz, że sosna jest twoim najlepszym przyjacielem oddechu. To ona najbardziej uzdrawia twoje płuca. Oddychaj więc głęboko i weź w prezencie ten cudowny nektar, który ci daje to niezwykłe drzewo.

Wdech, wydech wdech, wydech.

Oddychaj spokojnie. Jesteś bardzo szczęśliwy i bezpieczny.

Leżysz na miękkim złotym piasku i wsłuchujesz się w szum morza. Fale śpiewają przepiękną pieśń o miłości, szczęściu i wszechobecnej radości. Szumią tak cicho, tak delikatnie, a ty to słyszysz, bo jesteś cudownie zrelaksowany i spokojny.

Oddychaj głęboko. Wdech, wydech. Wdech, wydech.

Otwierasz oczy i widzisz złote promyki słońca. To one właśnie cię pieszczą najbardziej.

Złote promyki słońca wnikają w twoje ciało, szukają miejsca, które potrzebuje najwięcej twojej miłości i czułości. W biegu codziennych spraw zapomniałeś być może o tym miejscu, a ono zaczęło z czasem się bronić i może nawet cię bolało. Złoty promyk wie, gdzie jest to miejsce i zalewa je właśnie swoim złotym uzdrawiającym światłem.

Oddychaj spokojnie. Wdech, wydech. Wdech, wydech. Wdech, wydech.

Czujesz, jak złote promyki wędrują jeszcze w inne miejsca w twoim ciele, jak wypalają złotym światłem wszystkie zaciemnienia, które przez całe lata tam się nagromadziły. Wykonują wspaniałą pracę, oczyszczając twoje cudowne wnętrze z wszelkich niedoskonałości.

Wdech, wydech. Wdech, wydech. Wdech, wydech.

Teraz twoje organy, takie jak płuca, oskrzela, serce, żołądek, wątroba, śledziona, jelito cienkie i grube, pracują ze sobą w cudownej harmonii. Krew dociera głęboko do każdej komórki twego wspaniałego ciała.

Z każdą chwilą nabierasz sił i witalności. Czujesz się cudownie lekko, zdrowo i radośnie.

Oddychaj spokojnie.

Wdech, wydech. Wdech, wydech. Wdech, wydech.

A teraz powoli poruszaj palcami rąk, nóg. Jeszcze raz. I jeszcze.

Weź głęboki wdech i wydech. Jeszcze raz. I jeszcze.

Powoli, bardzo powoli obudź się z tego magicznego snu. Zawsze o nim pamiętaj i o tym, jak dzięki niemu, cudownie zostało uleczone twoje ciało. Czujesz się teraz silny i zdrowy.

Przeciągnij się dobrze. I jeszcze raz i jeszcze.

Wracasz z magicznej plaży, ale w twojej pamięci komórek na zawsze zostało zapisane to, co się tu wydarzyło. Jesteś cudownie uzdrowiony.

Uśmiechnij się!

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych