+48 664 653 563 alakummer@gmail.com

Wstaję rano i uśmiecham się do siebie. Myślę, to mój nowy radosny dzień! To mój wyjątkowy dzień, bo i chwila wyjątkowa. Otwieram szeroko okno i uśmiecham się! Jakie cudowne powietrze, ha, ha! Idę do łazienki i śmieję się na widok siebie w lustrze. HA, HA!

Biorę prysznic i „widzę” śmiechowy strumień wody, który leci na moje zdrowe, radosne ciało. Ponownie się śmieję, tak wewnętrznie sama do siebie, albo do płynącej wody z mojego wesołego prysznica. Teraz wesolutkie mydełko i ha, ha! Czuję się świetnie cała naładowana śmiechem! Teraz nakładam śmiechowy olejek i dopiero zaczyna się zabawa. Śmieję się nawet głośniej, ha, ha! Przyszedł czas na śmiechową pastę do zębów i znów ha, ha i mycie moich zdrowych ząbków, hi, hi, ha, ha! Po chwili ćwiczę już rytuały tybetańskie na mojej radosnej macie i uśmiecham się i świętuję każdy ruch. Medytuję. Boska cisza we mnie. I radość tego wspaniałego poranka.

Idę do kuchni. I widzę, ile tam radości! Czeka na mnie magiczna woda, wesoła owsianka, szczęśliwe daktyle i owoce goi. Nalewam wesołej wody do magicznego garnka i gotuję radośnie. Ile tu wspaniałej energii! HA!, HA!

Jem moją szczęśliwą owsiankę i z każdą kolejną łyżeczką czuję się lepiej i lepiej. Jem z uważnością i niezwykłą radością! To przecież moja jedyna niepowtarzalna chwila w moim radosnym życiu!

Ubieram się w najbardziej radosne ciuchy jakie mieści moja  zabawna garderoba, robię cudny śmiechowy makijaż, patrzę w lusterko i wybucham głośnym śmiechem. HA!, HA! Jaka jestem wesoła!HA, HA!, HA!

Dzwoni wesoły telefon. O! Wspaniała wiadomość! HA, HA!, HO, HO! Śmiejemy się razem! HA, HA!, HA!, HA!

Umów się na bezpłatną sesję wstępną

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych