Gościnnie w Joga-Wigierska Suwałki ul.Kościuszki 79,

 Uzdrawiające wibracje z Alą Kummer – 11 marzec w godzinach 11:00 – 19:00

Już w marcu będziecie mogli doświadczyć dobrodziejstw płynących z praktykowania jogi śmiechu, muzykoterapii, a także uczestniczyć w Ceremonii w Kręgu Radykalnego Wybaczania!- Uzdrawiające wibracje z Alą Kummer
I część (11.00): joga śmiechu
To spotkanie z Twoją wewnętrzną radością. Dowiesz się, jak można żyć na tych najwyższych wibracjach na co dzień. Poznasz praktykę jogi śmiechu i zrozumiesz, że możesz śmiech praktykować. Bo… śmiech to zdrowie! Śmiech to siła, która napędza do działania w lekkości i miłości. Kiedy Ty się śmiejesz, śmieje się cały świat!
Warsztat zakończy się medytacją uśmiechniętego serca i kąpielą w dźwiękach mis tybetańskich, dzwonku Koshi, bębna oceanicznego, kamertonów anielskich i kamertonu OM.

Zalety śmiechu:
– dostarcza świeżej dawki endorfin i poprawia nastrój
– wzmacnia system immunologiczny i wspomaga samoleczenie organizmu
– sprzyja lepszej wydajności i kreatywności, dostarcza więcej tlenu do organizmu, poprawia pamięć
– ułatwia kontakty społeczne – dzięki wewnętrznej pogodzie ducha, którą daje praktyka śmiechu, łatwiej przyciągnąć znajomych i przyjaciół
– pozwala przejść ze śmiechem przez wyzwania, które nam stawia życie, daje więcej spokoju i dystansu, otwiera na nowe rozwiązania

Czas trwania 1,5 godz. z relaksem.

II część (16.00): Ceremonia w Kręgu Radykalnego Wybaczania
Ceremonia pomoże Ci w krótkim czasie pozbyć się gniewu, złości, żalu i przetransformować to na miłość Nauczysz się, jak ważne jest docenianie każdej chwili Twego życia, poczujesz wdzięczność i głęboką radość. Dowiesz się, jak można w prosty sposób pomóc sobie, tak by z lekkością pójść dalej przez życie i wypełnić swoje serce czystą miłością.
Ceremonia uzdrawiającego kręgu jest oparta na tradycji amerykańskich Indian i jest to w dużej mierze niewerbalny proces zapewniający prywatność i anonimowość. Wielokrotnie dowiedziono jego skuteczności i efektywności w pomaganiu ludziom, by wybaczyli sobie i innym oraz odnaleźli spokój i szczęście.

„Kiedy ludzie biorą udział w Ceremonii, wkraczają do świętego miejsca. Wszystko poza tą przestrzenią traci na znaczeniu. Czas nabiera innego wymiaru. Emocje płyną swobodniej, ciała uczestników wypełniają się energią życia. Ta energia przenika i błogosławi wszystko wokół nich. Wszystko się odnawia i staje się uświęcone” – Sun Bear.

Ceremonia trwa 2 godz.

III część (18.00): Medytacja oddechu i koncert mis tybetańskich, gongu, bębna oceanicznego, dzwonów rurowych, dzwonków i kamertonów. Medytacja i koncert zapewnią Ci pełny relaks, uspokoją Twoje zmysły, napełnią ciało pozytywnymi, uzdrawiającymi wibracjami, ukoją duszę i spowodują dobre samopoczucie na kolejne dni.
Już od starożytnych czasów wykorzystywano dźwięki pomocniczo w leczeniu chorych. W starożytnym Egipcie przypisywano muzykę na receptach, Pitagoras również stosował muzykę na wszelkie dolegliwości i choroby. W hinduizmie od ponad 5000 lat stosowano moc dźwięków w leczeniu i uzdrawianiu ludzi. Terapia dźwiękiem dotarła również do Europy, gdzie do dziś jest z sukcesem stosowana wspomagająco w leczeniu poważnych chorób, jak też z dużym skutkiem jest wykorzystywana w psychoterapii.

A jak dźwięki działają na nasze ciało?

Rozchodzące się drgania powietrza, które nazywamy dźwiękiem, wnikają w nasze ciało i wprawiają każdą komórkę w drganie. Dzięki temu rezonansowi powraca właściwa częstotliwość naszych organów. Wracamy do zdrowia i witalności, jesteśmy odprężeni, znikają napięcia i ograniczające nas blokady. Poprawia się nasze samopoczucie, wzrasta pewność siebie i uczucie wewnętrznego spokoju, a nasze pozytywne zmiany wewnętrzne stopniowo wpływają na nasz wygląd zewnętrzny.

Czas trwania: 1 godz.

Jeśli będziesz na dwóch wydarzeniach – zniżka 20%,
Jeśli będziesz na wszystkich wydarzeniach – zniżka 30%

Zapraszamy!
Prowadząca:
Alina Wiktoria Kummer Gaja
Certyfikowana Terapeutka Masażu Dźwiękiem, od zawsze kochająca muzykę
Certyfikowana Trenerka Radykalnego Wybaczania Instytutu Colina Tippinga (http://www.metoda-tippinga.pl/)
Certyfikowana trenerka Jogi Śmiechu metodą dr. Kataria School of Laughter Yoga
Więcej o Ali Kummer:
http://ezoter.pl/artykuly.aspx?search=kummer
www.uzdrawiajacewibracje.pl
www.joga-smiechu.pl

Zapisy:
Bogumiła Wigierska tel. 607 548 633
Ala Kummer tel. 664 653 563, alakummer@gmail.com