Świadomość serca

Świadomość serca” – to metoda, którą stworzyłam kilka lat temu. Polega ona na odczuwaniu w pełnej świadomości swojej własnej wibracji serca, świadomym odkrywaniu siebie krok po kroku. Kiedy tylko łączymy się ze swoim sercem (czy to za pomocą oddechów czy odpowiedniej wibracji uzdrawiającej mocy dźwięków, czy też medytacji kierowanej, ruchu, tańcu czy ciszy samej w sobie), zaczynamy stopniowo czuć, że jest coś więcej niż fizyczny świat.

Pracuję z przestrzeni serca, intuicyjnie. Zawsze prowadzi mnie Miłość, Radość i Spokój. Każdy klient jest dla mnie wyjątkowy i widzę w nim tylko jego doskonałość.

Moja sesja trwa ok. 1, 5 godziny. Rozpoczynam najpierw luźną rozmową, tak by wydobyć to, co jest na ten moment najważniejsze dla klienta. Później prowadzi mnie moja intuicja, kryształowo – białe światło płynące z Najwyższej Energii Źródła. Widzę czasem różne sceny z poprzednich wcieleń, z tego życia, łączę się z nimi i transformuję to wszystko w Miłość, która uzdrawia absolutnie wszystko. To, co było dotąd nieświadome, przekształca się w świadome. Czasem potrzeba jeszcze więcej i wtedy pracujemy na emocjach w oparciu o Radykalne Wybaczanie, czasem potrzebny jest kontakt z Przodkami, lub po prostu sam kontakt z własnym ciałem (które nigdy nie kłamie), a czasem tylko potrzebna jest praca z przekonaniami umysłu. Każdą sesję kończę medytacją w dźwiękach, wprowadzając tym samym klienta w stan Alfa i pełny relaks. Od tego momentu klient podąża już Drogą Serca z pełną świadomością i wszystko w jego życiu zmienia się na lepsze.

„Tak jest, tak jest i tak zawsze będzie. Dla dobra Twojego, Twojego Wyższego Ja, dla dobra Innych, dla dobra całego Świata i całego Wszechświata.”

 

 

Bądź na bieżąco! Zapisz się na mój newsletter.

FreshMail.pl