Krąg Miłości Życia zaprasza na spotkanie z samym sobą, z Twoją prawdziwą naturą i z tym czego prawdziwie pragnie Twoja dusza. W bezpiecznej przestrzeni serca pogodzisz się z tym, co być może sam już wyparłeś, ale to “coś” ciągle jednak do Ciebie powraca. Być może dźwigasz ten ciężar już wystarczająco długo i chcesz go już oddać, wypuścić ze swojego systemu i zamienić w miłość, radość i spokój.
Jeśli jesteś gotowy na taką transformację i chcesz radykalnych zmian w swoim życiu, to przybywaj do naszego Kręgu Miłości Życia. Miłość jest bowiem siłą, która wszystko zmienia. Miłość w kręgu ma jeszcze większą moc.

Medytacja radykalnego wybaczania, którą dla Ciebie poprowadzę, uwolni Twoją zablokowaną energię z przeszłości, Twój żal, czy gniew i pozwoli na zrozumienie, że wszystko co się wydarzyło było tak naprawdę dla twojego dobra. Poczujesz całym sobą, jak wszystko zmieni się w Twoim systemie, radykalnie wybaczysz, zaakceptujesz siebie i pokochasz całym sercem. – Ala Kummer

“Radykalne Wybaczanie pozwala dostrzec z miłością wrodzoną niedoskonałość człowieka, ale też zauważyć doskonałość w niedoskonałości. ”
Colin Tipping

Miejsce: AJNA Centrum Rozwoju  ul. Ludwika Waryńskiego 4/7, 15-461 Białystok

Prowadząca: Alina Wiktoria Kummer Gaja