Z radością zapraszamy rodziny z dziećmi (lub też single kochające dzieci) na niezwykłą majówkę w uzdrawiających dźwiękach, w medytacji, w budzeniu radosnych przekonań na temat obfitości, wdzięczności, miłości i radości płynącej prosto z serca!

Joga Radości – przypomina jogę śmiechu, ale założeniem głównym jest tu rozwój osobisty. Poprzez różne ćwiczenia nie wiedzieć kiedy uczymy się codziennego życia w stałym poczuciu wdzięczności, radości, miłości i spokoju. Śmiejąc się łatwiej zapamiętujemy. Uczymy się lubić to, co do tej pory nie sprawiało nam przyjemności, ale z jakiegoś ważnego powodu musieliśmy to “coś” wykonywać. Śmiejemy się ze swoich słabości, by za chwilę pokazać swoją siłę i ponownie roześmiać się prosto z serca, bez żadnych ograniczeń. Śmiech daje nam prawdziwą wolność. Budzi się w nas lekkość i z tą lekkością zaczynamy iść przez swoje życie. Śmiejąc się, czy nawet uśmiechając idziemy jedyną słuszną drogą – Drogą do Radości.
(więcej na temat jogi śmiechu http://uzdrawiajacewibracje.pl/o-jodze-smiechu/)

Podróż do Krainy Dźwięku – przenosi nas do zabawy z wibrującymi misami, kosmicznymi gongami i czynnym muzykowaniem na różnych instrumentach przy aktywnym współudziale dzieci. Misy dźwiękowe angażują wszystkie zmysły, dlatego zabawa z nimi ma na celu wspieranie u dzieci rozwoju spostrzegawczości, uważności, siły wyobraźni i kreatywności. Instrumenty te swym niezwykłym brzmieniem i wibracją wprowadzają do zabawy elementy radości, śmiechu i tajemniczości. Dźwięki te mają właściwości lecznicze, uzdrawiają na wszystkich poziomach: ciała, umysłu i duszy. Uczą także wrażliwości na dźwięk i muzykę, a dzieci uczą się współpracy w grupie.

Otwórz się na obfitość – naszym celem jest wyłączenie negatywnych przekonań na temat pieniędzy. Poprzez ćwiczenia i uzyskanie świadomości czym są pieniądze, nauczymy się otwierać przepływ obfitości. Zadamy sobie wiele pytań: czy pieniądze to banknoty, kredyty, złoto, samochody, domy? Czy pieniądze to wymiana energii, czy może środek służący wymianie? Jak to jest z pieniędzmi? Czy istnieją we wszystkich wymiarach i czy są niezbędne do życia.
Każdy z nas myśli co innego na temat pieniędzy. Kiedy zaczynamy o nich mówić, to pojawiają się nieskończone punkty widzenia na temat pieniędzy.
Zaczynamy myśleć, że nasze życie jest sytuacją finansową i kupujemy ten punkt widzenia, że nasze życie w którym jesteśmy obecnie, jest naszą rzeczywistością finansową – i to jest interesujący punkt widzenia, o którym dowiecie się kiedy przejdziecie przez 5 kroków do tego, aby otrzymać jasność na temat pieniędzy i dowiedzieć się jak zacząć mieć ich więcej! 5 kroków służy do wykreowania większej lekkości w swoim życiu i stania się prawdziwie bogatym, z dużą ilością pieniędzy i z ich przepływem.

zgłoszenia i info: sandratyszkaiam@gmail.com
alakummer@gmail.com