Zapraszam Cię do Kręgu Miłości Życia.  Tym razem poprzez medytację i towarzyszące jej dźwięki mis tybetańskich, dzwonków, gongu i kamertonów anielskich uzdrowimy nasze stare programy, choroby, nasze ciało, duszę i umysł. Każda choroba ma przyczynę w naszej głowie, a ciało odzwierciedla naszą prawdę o nas samych. Ciało nigdy nie kłamie.
W czasie naszego wspólnego spotkania w Kręgu Miłości Życia obudzimy swoją wewnętrzną prawdę i uzdrowimy wszystko to, co zostało wyparte, zapomniane i ukryte głęboko w naszych ciałach.
TY sam zdecydujesz, że nie chcesz już dalej odgrywać roli ofiary. Zaufasz sobie i uwierzysz, że wszystko potrafisz. Jesteś Mistrzem swojego życia. W polu serca jest Twoja moc i lekkość jednocześnie. Twój świadomy oddech i światło, które jest w Tobie może uzdrowić dosłownie wszystko, jeśli tylko Ty sam na to sobie pozwolisz .
Otwórz się więc na miłość w sobie. Siła uzdrowienia jest w Twoim sercu. W polu serca wszystko emanuje zdrowiem, wypełniając miłością każdą Twoją komórkę, a Twoje światło popłynie dalej i dalej.
Tym samym Twoje uzdrowienie da radość i światło tym wszystkim, których napotkasz na swojej drodze życia i tym, którzy już są w Twoim cudownym Kręgu Miłości Życia.

miejsce: SZTUKA KOCHANIA Instytut Pozytywnych Wibracji
Białystok, ul. Waryńskiego 6/6

Prowadząca: Alina Wiktoria Kummer Gaja