Zapraszamy na wyjątkowy koncert mis tybetańskich, gongu, bębna oceanicznego, dzwonów rurowych, dzwonków i gitary.

Nasze koncerty będą rozpoczynały się zawsze krótką medytacją, tak żeby dźwięki mogły głębiej wniknąć w nasz system i spowodować nasze uzdrawianie na wszystkich poziomach: ciała, umysłu i duszy. Tym razem motywem przewodnim poza oczywiście świadomym oddechem będzie uzdrawianie przestrzeni serca.

Koncert zapewni ci pełny relaks, uspokoi twoje zmysły, napełni ciało pozytywnymi, uzdrawiającymi wibracjami, ukoi duszę i spowoduje dobre samopoczucie na kolejne dni.

Już od starożytnych czasów wykorzystywano dźwięki pomocniczo w leczeniu chorych. W Starożytnym Egipcie przepisywano muzykę na receptach, Pitagoras również stosował muzykę na wszelkie dolegliwości i choroby. W hinduizmie od ponad 5000 lat stosowano moc dźwięków w leczeniu i uzdrawianiu ludzi. Terapia dźwiękiem dotarła również do Europy, gdzie do dziś jest z sukcesem stosowana wspomagająco w leczeniu poważnych chorób jak też z dużym skutkiem jest wykorzystywana w psychoterapii.

A jak działają dźwięki na nasze ciało?

Rozchodzące się drgania powietrza, które nazywamy dźwiękiem, wnikają w nasze ciało i wprawiają każdą komórkę w drganie. Dzięki temu rezonansowi powraca właściwa częstotliwość naszych organów. Wracamy do zdrowia i witalności, jesteśmy odprężeni, znikają napięcia i ograniczające nas blokady. Poprawia się nasze samopoczucie, wzrasta pewność siebie i uczucie wewnętrznego spokoju, a nasze pozytywne zmiany wewnętrzne stopniowo wpływają na nasz wygląd zewnętrzny.

Koncert grają: Alina i Krzysztof Kummer
Alina – Certyfikowana Terapeutka Masażu Dźwiękiem, od zawsze kochająca muzykę;
Krzysztof – muzyk, kompozytor, gitarzysta.