Świadomość serca

Świadomość serca” to moja autorska metoda.

Jak wygląda i jak działa?

Dlaczego jest i prosta i skuteczna?

Bo zrodziła się z przestrzeni mojego serca i prawdziwie działa.

Jak pracuję?

W połączeniu z sercem, z moim wyższym “Ja” rozpoznaję przyczynę powtarzających się sytuacji u danej osoby, które najczęściej są spowodowane przeszłymi zdarzeniami, często z odległych wcieleń lub nieuporządkowanych spraw rodowych. Opowiadam, co widzę i to, co  do tej pory było nieświadome, staje się świadome i opuszcza system. Często przy tym towarzyszą pytania, na które dana osoba sama znajduje odpowiedzi, a czasem przywołujemy Wyższe Istoty, które wspierają cały ten proces. Czasami potrzebny jest też kontakt z przodkami, uzdrowienie i uszanowanie linii rodu. Przodkowie dają nam najczęściej konkretne odpowiedzi i bardzo nas wspierają.

Kolejnym krokiem jest transformacja, która pozostawia w systemie nową, tą uzdrowioną informację. Sesję kończę zazwyczaj medytacją w dźwiękach mis tybetańsko – nepalskich, gongów i dzwonków, co znacznie pogłębia rozpoczęty proces uzdrawiania. Uzdrawiające wibracje tych niezwykłych dźwięków wnikają w każdą komórkę ciała, a system łatwiej zapamiętuje nowe informacje.

Poprzez całą moją dotychczasową wiedzę, wszystkie techniki, jakie poznałam, pracę z ludźmi, a przede wszystkim nieustanną pracę ze sobą, doszłam do jednego podstawowego wniosku: “Wszystko to, co jest najprostsze jest najlepsze”. Tak więc i moja metoda stała się prosta, a przez to bardziej skuteczna. Przestałam słuchać podpowiedzi mojego kreatywnego umysłu i poddałam się prowadzeniu swojej intuicji. Odpuściłam to wszystko, czego się przez lata nauczyłam i zaczęłam prawdziwie słuchać siebie. Uwierzyłam w swoją moc tak prawdziwie właśnie wtedy, kiedy bez wysiłku poddałam się prowadzeniu mojego wewnętrznego głosu, który płynie z czystej przestrzeni mojego serca. Uwierzyłam, bo wszystko, co robię i mówię jest odzwierciedleniem mojego codziennego życia, jak i życia moich klientów. I dlatego, że to działa, wiem, że mogę prawdziwie pomóc też i Tobie. Jako Szamanka Radości poprowadzę cię jedyną słuszną drogą życia – Drogą Radości.