Zapraszam Cię na spotkanie w Kręgu Miłości Życia, gdzie wspólnie stworzymy ceremonię oczyszczenia z lęków, stanów depresyjnych i wszystkiego tego, czego już dziś Twój system nie potrzebuje. Pożegnamy “Stare”, aby powitać “Nowe”, a wszystko to w bezpiecznej Przestrzeni Serca.

W naszym codziennym życiu od najmłodszych lat dominują zakazy i nakazy, a my z czasem nabieramy coraz częściej poczucia bezsilności. Nasz umysł koduje negatywne programy, które na zasadzie rezonansu kreują z kolei naszą rzeczywistość. Coraz częściej jesteśmy niezadowoleni z siebie i z otaczającego nas życia. To wszystko powoduje w nas napięcia, stres i w rezultacie choruje nasze ciało, a umysł nie potrafi się uspokoić. Czas to zmienić! Czas wziąć odpowiedzialność za swoje życie!
Za pomocą oddechów, medytacji przy dźwiękach wietrznego gongu – Kapeluszu Kardynalskiego, mis tybetańskich, szamańskiego bębna i dzwonków uwolnimy swoje ciało, umysł i duszę od tego, co już nie jest nam potrzebne. Stworzymy Rytuał Oczyszczenia i Uwolnienia. Będziemy pracować nad wszystkimi wzorcami, które powodują, że czujemy się zmuszani żyć zgodnie z oczekiwaniami innych. Poczujemy się bezpiecznie i zaczniemy świadomie dbać o siebie, żyć w zgodzie ze sobą i z naszym prawdziwym “ja”.

Obudzimy się wraz z nadchodzącą wiosną!
To wszystko będzie odbywało się przy blasku świec i zapachu oczyszczających kadzideł. Zadbaj o wygodny strój.

Prowadząca: Alina Wiktoria Kummer Gaja – trenerka radykalnego wybaczania, wizjonerka, uzdrawiająca traumy także z poprzednich wcieleń. Jej skuteczna metoda, polegająca na oczyszczaniu i transformowaniu, odmienia cały system DNA, pozostawiając nową, pozytywną informację. Również za pomocą dźwięków wysoko – wibracyjnych i poprzez kierowaną medytację wprowadza umysł w stan Alfa, co powoduje, że z lekkością tworzą się w nim nowe pozytywne synapsy. Jej pasą jest śmiech i radość życia.